Wpis z mikrobloga

Na kogo mam głosować w tych wyborach? Uważam się za liberała, w latarniku mam wyniki takie jak widać czyli najbliżej do Konfederacji i TD.
Tylko że #konfederacja to pakiet razem z Braunem, Korwinem i stojącymi w cieniu szurami, nie mówiąc już o mocno konserwatywnym podejściu do aborcji.
Z kolei TD to ludzie, którzy teraz kreują się na liberałów, ale to przecież jest PSL i Hołownia, ludzie którzy jeszcze pół roku temu głosili totalnie inne rzeczy i za pół roku pewnie będą też głosili co innego.
A chciałbym jednak zagłosować na kogoś, kto jest wierny swoim postulatom i będzie w nich konsekwentny.
Jaką decyzję warto według was podjąć, głos na kogoś z wyżej wymienionych, pusty głos w ramach sprzeciwu czy zostanie w domu?
Na KO nie chce głosować, brzydzi mnie polaryzacja, która jest kreowana przez te największe partie.
#polityka #pytanie
kiedysbedebogaty - Na kogo mam głosować w tych wyborach? Uważam się za liberała, w la...

źródło: Screenshot_20230925-145043

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: Ja jestem antychrystem, tu nie chodzi o hehe nie chodzenie do kościoła tylko o pogardę do tej religii i jej filozofii. Nie jestem w związku z tym konserwą tfu.
Muszę głosować na kofę, bo jeśli ktokolwiek może dotrzymać słowo poza pisem, który może i dotrzymuje ale w szkodliwych rzeczach to tylko konfa. Zagryź zęby i #!$%@?
Za nic nie wierzę w TD, Lewica to rak do zaorania, a Donald to
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: jeżeli brzydzi cie polaryzacja to zdecydowanie trzecia droga może być opcją dla ciebie, ale to twoja decyzją nikt precyzyjnie ci nie doradzi bo nie wiemy co jest dla ciebie istotne, prześwietl listy partii na, które rozważasz oddać swój głos, porównaj podejście do UE, do kościoła, do prawa czy tam ogólnie do tego co jest dla ciebie ważne i zdecyduj. Konfederacja to mocny zamordyzm światopoglądowy, a trzecia droga to „nijakość”
  • Odpowiedz
A chciałbym jednak zagłosować na kogoś, kto jest wierny swoim postulatom i będzie w nich konsekwentny.

@kiedys_bede_bogaty:

KO lub TD bo ten powyższy tekst też jest bez sensu
Za 10-20 lat sam zmienisz poglądy więc nie bądź taki pryncypialny
Nienawidziłem PO, Tuska, PSL ale dzis nie ma co marudzić
Ważne żeby nie PIS i nie Lewica bo rozjebią kraj do reszty
A może się okazać, że będzie taki #!$%@? po 15X,
  • Odpowiedz