Wpis z mikrobloga

@hyaku_x3: a z jakiego powodu uważałaś wcześniej że nie będzie negatywną postacią? Bo ust nie miała zrobionych? Oczywiście zauważalnie bo wszystkie mają w mniejszyl lub większym stopniu :)
@hyaku_x3: pytałem z czystej ciekawości bo jakby cofnąć się do wypowidzi wielu użytkowników wykopu do tyłu to wielkość ust jest wyznacznikiem. Mam podobnie - również wydawała mi się miłą osobą :)

@Szuruburu102 nie wiem czy kiedokolwiek w HP była dziewczyna która nie miała nic robione - może Łucja jest jakimś wyjątkiem, ale trudno uwierzyć żeby w 2023 roku młoda dziewczyna kończąca prestiżowe studia nie miała chociaż korekty kształtu (nie powiększania) jeśli
@kipman1: rozumiem, jednak ja nie z tych (podobnie chyba i Ty przypominając sobie >gdzieś tam< Twoje komentarze pod hasztagiem), dla których usta są tematem nr1 i definiują wartość danej osoby. :D
@hyaku_x3: A ja jakoś jej nie polubiłam niemal od początku. Wiadomo, pierwszy odcinek to się obserwuje i bez jakichś osądów. Niby OK, neutral, ale właśnie to jak łykała od razu to, co gadało kółeczko wzajemnej adoracji, już dawało nieco do myślenia. Można się było zastanawiać czy to łyka czy tylko udaje przed grupą a swoje myśli. A potem te żałosne podchody do Srocha i wszechobecne "gdzieś tam".