Wpis z mikrobloga

#hotelparadise W komentarzach Mongołka już pisze, żeby oglądać dalej, ze zobaczymy jaka jest Łucja na prawde, a Sroch jej wtóruje. Jestem tego zdania, ze nawet jakby zrobiła, TO IM SIĘ ZA TO CO ODPIERDQLAJA NALEŻY!!!!
  • 11
  • Odpowiedz
@Werchm96new: oni przecież nie mają sobie nic do zarzucenia od dnia pojawienia się Łucji w hotelu, więc cokolwiek Łucja zrobi by zawalczyć o siebie, przeciwko nim, będzie argumentem "ha widziecie, mówiliśmy że Łucja taka jest, wiedzieliśmy to od samego początku". Prawda jest taka, że im bardziej Łucja będzie nimi tam pomiatać tym bardziej będę jej kibicować, bo im się kur** należy.
  • Odpowiedz
@Werchm96new: ja nawet mam ogromną nadzieję, że Białogłowa będzie miała szansę tam zamieszać i choćby nie wiem co odwaliła przeciwko grupie plujących jadem uczestników, będę jej kibicować¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Werchm96new: Cóż, Mongołka widzi, że nie ma poparcia wśród oglądających i że chyba nie ma co liczyć na współpracę reklamową kremików i doczepów z kodem "doczepy10" i robi co może. Żałosne
  • Odpowiedz
że im bardziej Łucja będzie nimi tam pomiatać tym bardziej będę jej kibicować, bo im się kur** należy.


@Adriabba: dokładnie i nie wiem czy jest cokolwiek możliwe żeby tej bandzie wredoty dorównać mogła
więc mam nadzieję że Łucja poaże ich druga twarz swoimi decyzjami i postępowaniem
  • Odpowiedz