Wpis z mikrobloga

@MosPass głosowanie na partię, z której programem najbardziej się zgadzasz ma sens tylko w warunkach zdrowo działającej demokracji. W tej chwili demokracja w Polsce nie jest zdrowa i oddalamy się od niej z każdym dniem rządów PiS, więc w najbliższych wyborach trzeba głosować na tę partię demokratyczną, która ma szansę odsunąć ich od władzy.
@TinkerCob: masz taką logikę że jakby ktoś cię zapytał czy zgadzasz się na seks analny i byś się nie zgodził to oznacza że zgadzasz się na seks oralny. Dla mnie zarówno pod jak i po czy tam ko to jest banda złodziei. Lewica i konfederacja to też złodzieje. Bezpartyjny i 3 droga to pewnie też złodzieje. Zresztą, dla mnie wszyscy politycy to złodzieje, więc po co mam wybierać którekolwiek zło jak
@Strigiformesman po prostu nie myślę życzeniowo tylko zdaję sobie sprawę z sytuacji. Wszystkie dyskusje o tym na którą partię głosować to tak naprawdę dyskusja o kolejności maleńkich słupków na brzegu grafik pokazujących kolejne zwycięstwo pis.
Bezpartyjni Samorządowcy - oddany na nich głos ma sens?


@MosPass: z tego co piszą na internecie to przybudówka PiS. W sensie partia która ma zgarnąć część głosów, które by poszły na opozycje. Na zasadzie, że idzie niezdecydowany Janusz na wybory, który nie chce głosować na PiS, nie chce na Konfederacje ale też nie jest przekonany do opozycji więc na chybił trafił głosuje na jakąś nową partię.