Wpis z mikrobloga

Mirki ale na minę się w waliłem, straciłem kasę na wyjazd i teraz 2 dni muszę czekać na powrót. Złożyłem wypowiedzenie z 1 dniowym okresem wypowiedzenie, to chyba bez lipy, bo na fazie a nie ma okresu wypowiedzenia nie ? #holandia #pracazagranica
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Nemesiss Rowerem do roboty 9km, a idzie jesień/zima, do sklepu z 5km, do tego pokój tak mały, że nie mam DOSŁOWNIE gdzie położyć walizki na podłodze, a między łóżkami jest może ze 30cm i ledwo da się przejść. Ogólnie może nie byłoby tak źle gdybym nie był tak zagubiony duszą i ciałem na każdym kroku, a do tego mam jakieś załamanie nerwowe ostatnio. Przez ostatni rok, od zeszłego lipca to mój 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@macjaos Dzięki, ja raczej spokojnie mam gdzie wracać, dzięki Bogu nie mam takiej potrzeby, że muszę to być, mnie najbardziej łamie słabość mojej osoby, bardziej niż takie rzeczy. W jakiej agencji teraz jesteś ? Ja przez E&A jeździłem 3 razy i zawsze super było, żałuję tylko, że na te rowery się zgodziłem, nie bierz roboty z dojazdem rowerem, bo wszędzie daleko i na taką porę roku to słabo
  • Odpowiedz
@cor1sto: wiesz co ja jestem w malej agencji, praktycznie nieznanej u nas w PL. ja wlasnie myslalem o E i A, slyszlame ze maja nawet studia dla par ale czy to prawda nie wiem....Chcialbym normalne lokum i normlana prace... eh :P ja na rower juz nie mam sil hehe ;P
  • Odpowiedz