Wpis z mikrobloga

#starcraft zacząłem przygodę z #sc2 jakiś tydzień temu i nie dość że dostaję często graczy z wyższych lig to jeszcze większość gra strasznie bezmyślnie, jak można nie scautować i nie dropować w pvt masakra albo toss który narobił nie wiadomo po co zeloty w pvp.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sienaq: Dostajesz graczy z wyższych lig, bo z tego co wiem to Blizzard wprowadził taki system, że jak długo nie grasz (może nawet i kilka miesięcy, nie wiem dokładnie) to spycha Cię do niższych lig. Ja narazie gram w Starter Edition, ale jak będę miał możliwość to aktywuję i będę robił #!$%@? w brązie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli nie oglądałeś replayów albo czegoś podobnego,
  • Odpowiedz
@apanKuba: jestem fanem sc2 od dawna i w miarę na bieżąco śledzę przede wszystkim Polską ligę więc zasady znam dosyć dobrze (od siebie mogę polecić serie tutoriali Indiego) ale problem jest w tym że w hotsie mam czyste konto i gram sobie bronzem ale miałem raz przyjemność gry z byłym masterem którego apm wynosił koło 200 :D

muszę przedewszystkim rozruszać palce i trenować buildy i multi tascking

a co do
  • Odpowiedz
@Sienaq:

jak można nie scautować


Zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział jak mało trzeba skatuować żeby wiedzieć co robi przeciwnik :D

Ja na podstawie timingu "glhf" i jednego 2 sekundowego skauta jestem w stanie określić poglądy polityczne, orientację seksualną (to akurat łatwo, wystarczy sprawdzić czy 2 gazy wzięte), i build order na następne 2 gry. :D
  • Odpowiedz