Wpis z mikrobloga

Gdybyście tylko przestali narzekać, podnieśli sie, znaleźli dobrą pracę i znali sie na relacjach damsko męskich. Przecież to takie proste...

Czy musze dodawać, że ten klaun jest działaczem młodzieżówki Platformy Obywatelskiej?

Niestety ale tyle mają do zaoferowania samotnym mężczyznom, wyszydzanie i równanie z błotem.

#przegryw #incel ##!$%@? #bekaznormictwa #polityka
SynGilgamesza - Gdybyście tylko przestali narzekać, podnieśli sie, znaleźli dobrą pra...

źródło: temp_file.png2096148471853297914

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza Miałem dobrą pracę, to "działania" bab i ich spermiarzy, którzy próbowali mnie swatać ze starszymi ode mnie i sabotowali moje prywatne starania, w znalezieniu drugiej połówki sprawiły, że obecnie "jestem kim jestem". A ten tenczowy troll niech sobie swoje "mądrości" w swoje wydebilowane cztery litery wsadzi!
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: a co ma do zaoferowania konkurencja? Konfederacja, która uważa, że dyskryminacja mężczyzn istnieje, ale jest czymś dobrym? Jeszcze powinienem załączyć drugi filmik, na którym Petru jest przeciwko przymusu wojskowego dla mężczyzn, a Mentzen opowiada się za obowiązkowym przymusem
Bananek2 - @SynGilgamesza: a co ma do zaoferowania konkurencja? Konfederacja, która u...
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: spoko praca, wykształcenie, fura, mieszkanie w kredycie, ale ryj przeciętny, suchoklates i brak dynamiczności, problemy zdrowotne i tak naprawdę pozamiatane... Musiałbym celować w jakieś odpady genetyczne na pełnej desperacji, ale mam jeszcze resztki godności.

Jeszcze żebym chociaż wyglądał na swój wiek i nie był takim na zewnątrz śmieszkiem żartownisiem, który próbuje zamaskować swoje stany depresyjne... Ale nie, wyglądam na te 5-6 lat mniej, więc młode zaskoczone, że jestem po
  • Odpowiedz
Dziewczyna powinna oferować przynajmniej to samo, a pozniej wymagać coś od kogoś


@anonanonimowy321: może babki są cwane i wiedzą, że jak wszystkie będą #!$%@? to się mniej narobią a i tak lepszej do wyboru nie będzie, więc chłop musi brać co jest.
To taka zmowa cenowa. Jak się jakaś wychyli to ją niszczą.
  • Odpowiedz