Wpis z mikrobloga

  • 1
@inwestorek11: współczesna feministka to zaprzeczenie tych cech, ciągłe gadanie, żeby na siłe parytety wprowadzać, bo normalnie nie umie pozyskać satysfakcjonującej ją posady. Jest to zwykłe podlizywanie się spermiarza, a nie żaden rigcz
@inwestorek11: Właśnie też nie wiem co tu jest takiego oburzającego.

Każdy, kto miał bliższą styczność z różnego rodzaju kobietami wie, że prędzej na głowę wejdzie Ci konserwatywka z katolickiego domu, której przez całe życie tłoczono do durnego łba, że to mężczyzna ma pracować na wszystko, a ona "zajmować się domem" (cokolwiek to w dzisiejszych czasach ma znaczyć). Gwarantuję, że taka prędzej Cię wykorzysta i wyciśnie jak cytrynę, niż lewaczka.

Oczywiście mam
@77023: taka prawda - pieprzenie o feminizmie jest dobre jako virtue signalling. Co więcej, feministkom nie przeszkadza sypianie z męskimi, agresywnymi arabami, jugolami, murzynami i o zgrozo nawet konfederatami
Przecież dobrze chłop mówi. Smutna natomiast jest reakcja kobiety, która na myśl bycia z kimś kto będzie wymagał od niej żeby żyła według zasad do których dąży (tj. równość w związku i społeczeństwie) powoduje u niej odruch wymiotny. Z takim gościem nie będzie otwieranka drzwi i fundowania obiadków i wakacji. Tzw. wybióczy feminizm, biorę to co mi pasuje, a to co niewygodne odrzucam. Rzeczywiście takiej lepiej będzie z konfederatą :D
@77023: Są dwa typy takich cucków. Pierwszy typ to koles, który serio w to wierzy. Niestety media mu przeprały leb na tyle, ze jest przekonany, ze to prawda. Drugi typ cucka to taki, który wcale tak nie myśli, ale liczy, ze dzięki takim wypowiedziom zyska w oczach kobiet. Nie wiem którego mi bardziej żal szczerze mówiąc. Znałem jednego takiego. Absolutnie kazda koleżanka myślała, że jest gejem. A on myślał, że jest
@77023: Ja znam akurat jedną w miarę prawdziwą feministkę, która jest niestety nieszczęśliwa. Poślubiła męża o ponad 10 lat starszego i przez to, że ona zarabiała więcej przez swoje stanowisko to ona pracuje głównie w delegacjach, a on nie pracuje i zajmuje się domem, oraz psimi- dziećmi. Za późno zaczęła się starać o dziecko i teraz nie może zajść. Ogólnie kolesiówka dosyć głupia, low iq i girls power, ale ma takie