Wpis z mikrobloga

@freddd: bieda, smród, brud, głód, czyli typowo dla miejsc zamieszkałych w większości przez "people of color". Żadna przyjemność z oglądania tego. Do tego budowanie tej narracji o szalenie niebezpiecznej misji, z której umkną z życiem tylko przy ogromnym szczęściu xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 32
@wykopkiJesienne: lol, na Haiti jest teraz mega niebezpiecznie, mi nawet jakby zapłacili to bym tam nie poleciał, wole dmuchać na zimne. Poprzeglądaj sobie choćby sadistika co się tam aktualnie dzieje i potem podważaj, że nie jest to niebezpieczna wyprawa. Tam jest dziczyzna #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopkiJesienne: A no to git. Ale ak poza tym, takie kanały jak "BezPlanu" są bardzo zacne, więc nie wiem dlaczego jesteś na "nie", ale z drugiej strony rozumiem, nie każdemu się wszystko musi podobać. :D
  • Odpowiedz
@Farezowsky: no tak, ale wciąż ryzyko jest bardzo niskie + jak napisałem żadna przyjemność oglądać podróże do syfiastych miejsc, gdzie nikt normalny nie chciałby się znaleźć. Mógł w tym miami się przejechać po mieście
  • Odpowiedz
@wykopkiJesienne: Jeszcze niedawno było tam kilkaset porwań dla okupu dziennie, teraz "zaledwie" kilka . Wystarczy że skręcą w złą drogę i mogą nie wyjechać .
Oglądanie jbzd nieźle zryło ci banie . Pewnie uważasz, że się za zimnego macho, a jak podrywasz dziewczyny na tinderze to chwalisz się ile mordów zobaczyłeś w sieci i że mógłbyś jeszcze 100 więcej i nie robi ci to różnicy. W realu z kolei boisz
zaba_128 - @wykopkiJesienne: Jeszcze niedawno było tam  kilkaset porwań dla okupu dzi...

źródło: 213037_mistyczny-chlod

Pobierz
  • Odpowiedz