Wpis z mikrobloga

post-wietnamskiego


@Anon_daru: rozumiesz co tu napisałeś? Jesteśmy dalej w trakcie działań rządu Białorusi na rzecz destabilizacji całego tworu jakim jest UE, a Ty uważasz, że to najlepszy moment na rozpoczęcie rozliczenia państwa Polskiego z jego działań?
W momencie, gdy na naszej granicy z Białorusią ponownie zapanuje chociaż względny spokój można wyprodukować i z 100 filmów dot. tego co się działo, z różnych perspektyw, ale póki kryzys trwa, to zgłaszajcie nieprawidłowe
  • Odpowiedz
a Ty uważasz, że to najlepszy moment na rozpoczęcie rozliczenia państwa Polskiego z jego działań?


@Pitex: ja sobie mogę uważać co chcę, ale twórcy mają prawo do wolności artystycznej nawet jakby tworzyli kompletne gówno.
  • Odpowiedz
@Anon_daru: A czy ja komuś bronię uważać co chce? Co więcej - nawet nie twierdzę, że dzieło Pani Holland nie jest niepotrzebne - w mojej opinii to po prostu jeszcze nie czas na to. Osobiście uważam, że ze względu na dalszą wzmożoną ilość prób nielegalnego przekroczenia granic BY-PL nie pora na takie twory, gdy na szali jest bezpieczeństwo narodowe, a dalej Europy.
  • Odpowiedz