Wpis z mikrobloga

@reveil: ja sobie obiecałem, że nie zagłosuję więcej na PO, a pis chcę widzieć w więzieniu. Także już na start dwie opcje odpadają. Lewica jawnie pluła na mężczyzn i mają beznadziejny, szkodliwy program - też odpada.

Została 3 droga, PJJ, PL!SP i konfa. PJJ to ma śmieszne postulaty i jest kolejną bogobojną, konserwatywną partią, jeszcze gorszą od PiS. Wyglądają bardziej jak świadkowie jehowy z bogiem w haśle. Niestety praktycznie trzy partie
nieśmieszny mem ludzi, którzy uważają się za freethinkerem i ekspertów, a tak naprawdę nie znają się na polityce


@kx_keytinho:

pis peło jedno zło, gratulacje


@dozerman230:

Ta? A w jakich to kluczowych sprawach wewnętrznych te partie się różnią poza kwestia wieku emerytalnego? Bo pozatym ze jedni targetuja pr na duże miasta a drudzy na wiochę wychodzi na to samo. Obie głosowały za nielegalnymi antyludzkimi obostrzeniami w covid. Obie maja to samo
@Werdna: a konfederata widzę
jesli nie widzisz w ktorych sprawach wewnetrznych sie rożnią to znaczy ze w ogole nie sledziles ostatnich 8 lat polityki. Jakbys sie mogl odniesc konkretami do tych punktow:
1. to samo podejscie do sluzby wojskowej? a kto zawiesił pobor?
ps. sobie poczytaj jakie podejscie do zety ma niejaki slawomir mentzen
2. te same zlodziejskie mordy? no moze i tak, roznie z tym jest. Ale skoro wywołałeś konfę,