Wpis z mikrobloga

Dlaczego urojeni polityczni trolle i aktywiści stoją murem za gnojem typu nowy film Holland? Z jednej strony mówią, że Tusk jest hejterem konfederacji bo muszą wygrać, że Tusk kopiuje politykę PiS aby maksymalizować wyniki, tak samo zbiera wszystkie odpady (lub jego "koalicjancji") typu Giertych.

A teraz sobie nastrzelają w kolano aby nie uzyskać nic xD jak mam głosować na coś innego niż Konfederacja, skoro oni są za głupi aby dostać głos od centrysty xD

#polityka
  • 11
@Usul89: widziałem trailer i wypowiedzi Holland. Nie toleruje niczego "ideology driven/motivated". Do tego aktorstwo słabe, gra na emocjach jako manipulacja itd. Masakra

@colliee jeden z N, mnie boli, że srodowiska platnych trolli tu na wykopie czy np reddit Polska i wielu politykow staje w obronie tego paszkwila. A te srodowiska maja juz wiele starego gowna ktorym sami sie obrzucili, ja nadal czekam na wyjasnienia za covid.
urojeni polityczni trolle i aktywiści stoją murem za gnojem typu nowy film Holland


@NewBlueSky: nikt #!$%@? nie stoi murem za tym filmem tylko mamy dość nakręcania afery przez prawakow o ten nic nie znaczący film kiedy są ważniejsze sprawy XD szczególnie że nagonka powstała nie z treści filmu bo się zaczęła na długo zanim ktoś go widział XDD
@NewBlueSky: emocji wokół tego filmu jest bardzo dużo choć mam wrażenie, że przedewszyski ze strony tych osób które chcą aby nikt go nie zobaczył. Trailery są zdecydowanie zbyt małymi fragmentami aby oceniać jakikolwiek film. Wbrew temu co krytycy opowiadają nie jest to film antypolski. To trudne i wymagające kino które nie pozwala na proste odpowiedzi. Może któregoś dnia zmienisz zdanie i go zobaczysz. Może nie teraz, ale kiedyś.
@NewBlueSky: nikt #!$%@? nie stoi murem za tym filmem tylko mamy dość nakręcania afery przez prawakow o ten nic nie znaczący film kiedy są ważniejsze sprawy XD szczególnie że nagonka powstała nie z treści filmu bo się zaczęła na długo zanim ktoś go widział XDD


@Ayessare: jakich prawakow. Znowu ta mityczna wojna, oblezona twierdza itd? XDD A potem zdziwienie, ze logiczni centrysci i ogolnie ludzie z mózgiem sie z was
@Usul89: @Ayessare generalnie to smieszy mnie, ze od N miesiecy bezpodstawnie wyzywa sie poslów konfederacji lub ich wyborców czy centrystow itd od ruskich, a teraz widac, kto robi film propagandowy dla putina xDD to chyba najzabawniejsze
Nie zamierzam Cię (domyślam się, że jesteś wyborcą Konfederacji) wyzywać od ruskich pomimo iż delikatnie pisząc nie przepadam za konfederacją. Możemy mieć różne poglądy i naprawdę w wielu sprawach się nie zgadzać ale nie powinniśmy się nienawidzić. To jest jedna z refleksji jaką wyniosłem po obejrzeniu Zielonej Granicy. Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia go. Chętnie bym porozmawiał z kimś z drugiej strony politycznej barykady o tym filmie. Niemniej życzę Ci wszystkiego dobrego.
Nie zamierzam Cię (domyślam się, że jesteś wyborcą Konfederacji) wyzywać od ruskich pomimo iż delikatnie pisząc nie przepadam za konfederacją.


@Usul89: jestem centrysta, a nie czyims wyborcom. Ostatecznie zdecyduje w dniu wyborów na kogo zagłosuję. Niestety PoPiS i reszta opozycji ciągle strzela sobie w kolana i zostawia po sobie ślad gówna.

Wydaje mi się to dziecinne, że dorośli ludzie prowadzą krucjaty bo nie lubią danej partii. Liczy się logika i obiektywność.
Przykre jest to co piszesz, ale może kiedyś zmienisz zdanie na temat innych ludzi. Poza tym aby być centrystą należy mieć umiarkowane poglądy natomiast chęć deportacji osób którzy inaczej myślą na dany temat jest skrajnym postulatem pasującym do autorytarysty. Określanie swojej grupy nadludźmi też jest słabe i wyklucza pokojowe życie w jednym kraju poza tym kosiarzy się polityką rasową III Rzeszy. Z jednej strony śmieszą Cię ludzie którzy atakują konfederację ale z
Poza tym aby być centrystą należy mieć umiarkowane poglądy natomiast chęć deportacji osób którzy inaczej myślą na dany temat jest skrajnym postulatem pasującym do autorytarysty.


@Usul89: ty jestes jakis specjalny? Tu nie chodzi o deportacje ludzi myslacych inaczej, tu chodzi o deportacje ludzi tworzacych propagande na zlecenie kraju, ktory jawnie na naszej granicy prowadzi akcje prwokacyjne i destabilizujace nasz kraj, jego bezpieczenstwo, itd

Ludzie niebezpieczni powinni byc albo w wiezieniu albo