Wpis z mikrobloga

Dlaczego Kurdej-Szatan i Ochojska były krytykowane za postawę wobec kryzysu migracyjnego, a obecnie chociażby Holland nie jest? Czymś się różnią te postawy, a ja tego nie widzę czy jak? Coś się zmieniło na granicy polsko-białoruskiej? Straż Graniczna jakoś podpadła? Czy po prostu ludzie już tak mają dość PiSu, że nawet popierają nawet rosyjsko-białoruską próbę destabilizacji Polski?

  • 6
  • Odpowiedz
@kvas: Po 1 - film Holland zbiera hejt większy niż Kurdej-Szatan, po 2 - sytuacja się zmieniła trochę przez postawienie płotu przy granicy i raz, że bezpośrednie konfrontacje SG i wojska z imigrantami są rzadkie, dwa że służby na granicy zdążyły się raczej skoordynować i dostosować do sytuacji, po 3 - do wielu ludzi dotarło że PiS w kwestii imigracji reprezentuje wyżyny hipokryzji
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wincenty1 Co to ma do sprawy? Jest to skandaliczne, ale nie usprawiedliwia tego co opisałem we wpisie. Ba, do tego co piszesz można by dorzucić jeszcze wpuszczanie każdego przyjezdnego przez Ukrainę
kvas - @wincenty1 Co to ma do sprawy? Jest to skandaliczne, ale nie usprawiedliwia te...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ciezki_przypadek 1. Możliwe, ale nie widziałem na wykopie czy Twitterze przypadków bronienia Kurdej-Szatan, a Holland nagminnie
3. Zgadza się, ale to żaden argument. To, że ktoś miał walczyć z migracją, a sam ją wszczyna nie znaczy, że deklaratywnie nie ma racji.
  • Odpowiedz
@kvas: Zdefiniuj bronienie Holland. Ja na przykład nie bronię jej, ale zadziwia mnie jak definitywne opinie o filmie mają co, którzy go nie widzieli i nie mają zamiaru go oglądać i część takich wpisów komentuję ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kvas: Bo dzieniakrze w Polsce to dno dna? Żaden nie połączył kropek dlaczego film jest oficjalnie fantasy a nie dokumentem, choć Honald twierdzi że to hiostria prawdziwa i ma na wszystko kwity. Ale do tej pory dowodów nie przestawiała, a dziennikarze nie naciskają. A jakby była pewna faktów to film były dokumentem, a nie dziełem fikcyjnym.
  • Odpowiedz