Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Trelik: Ahaaaa, faktycznie, w takiej sytuacji trzeba jebnąć whataboutism i wykopać jeszcze gorszy materiał, by pokazać mentzena w jakimś lepszym świetle i dowalić tekstem "ONI BYLI GORSI".
Życzę powodzenia przy następnych postach, jak będziecie, symetryści, wertowali VHSy.
@fervi: a znałeś Mentzena 8 lat temu? Gdyby dzisiaj nie był znany to nawet nie wiedziałbyś co mówił wtedy. Ten młody skompromitował się na początku i wyjechał z Polski.
@The_Lost_Vikings: Ten koleś już dawno zerwał z polityką i pracuje na magazynie w Holandii. Wiem konkretnie gdzie i gdy się tam Polacy pracujący dowiedzieli to była trochę beka z niego w związku z tym filmikiem (trafił na gablotkę) , no ale jakoś się tam odnalazł
@brednyk

wielkomiejski

Paanie, ja ze wsi jestem.

fapujący

Dobra, masz mnie :)

zwolennicy KO

Może za nimi nie przepadam, ale IMHO oni mają najmniej odpałowe pomysły. Pis - koszmar i dyktatura, lewica - szkoda gadać, konfa - też mają odpały. Z tylu złych stron wolę w tę stronę.

Giertycha

Do tego typa mam tylko jedno - mundurki w szkole.

Kołodziejczaka

Może być, jakaś odskocznia od tych samych od x lat mord

Ostatnich
@Przemasu: ostatnie typy to znane osoby z lewicy, które przeszły na stronę PO w ciągu kilku lat
Rozenek był u Palikota i jest uczniem Urbana (prowadził NIE) a Arłukowicz bym w Lewicy całe lata a wynik się na programie Agent 20 lat temu