Wpis z mikrobloga

Kupiłem kiedyś tutaj od jednego mirka versace dylan blue i jestem pewien, że ten pajac wcisnął mi fejki. Przecież tego zapachu po godzinie nie czuć w ogóle. W jaki sposób można weryfikować orginalność zapachów jeśli kupuje sie odlewki? #perfumy
  • 7
@Bipolar- Idź do wąchalni, psiknij na jedną rękę, wyjdź i psiknij z dekantu/kupionego flakonu tyle samo razy na drugą rękę po wyjściu ze sklepu. Tylko nie godzine później, tylko od razu i żeby tego płynu było tyle samo, nie pół-puste psiki, lepiej psiknąć w powietrze żeby być pew ym że leci na całego. Rozmiary atomizerów są różne, ale przy dwóch psikach na ręce parametry powinny być takie same, innego testu nie znam.
@RumClapton I dodam że miałem dwie flachy, jakoś z 2017 chyba i 2020, a potem testowałem nowe 22/23. Najstarszy był najbardziej wieczorowy, dużo kadzidła, ambry i tonki, a grejpfrut w otwarciu utrzymywał się długo. Korzystałem na imprezy, zawsze czułem go wyraźnie cały wieczór 18-23.00 i bazę nad ranem po przebudzeniu. Wypsikałem 50ml i kupiłem kolejny, tylko że 100ml. Ten z 2020 był bardziej ułożony, taki codzienny zapach, kmniej kadzidła i tej bazy,
@Bipolar-
powiem ci tak - kupiłem parę miesięcy temu dylana w notino - za 4 psiki dostałem #!$%@? że za mocno się wypachnilem, za 2 dostałem komplement czyli musiał być mocno wyczuwalny. to jest bardzo mocny zapach, jest syntetyczny ale bardzo mocny. jeśli twój dylan znika po godzinie to daje sobie rękę uciąć że coś jest nie tak, ja przy dwóch psikach czuje go na sobie 8h+ mimo że mój nos jest