Wpis z mikrobloga

@WarwaraBasia: O nie nie, właśnie najfajniej jest robić grilla/ognisko jak jest zimno i rozgrzewać się ciepłym jedzeniem i grzać ręce na żarze/ogniu. Cały rok spotykam się ze znajomymi chociażby na piwo na powietrzu.
Co to za frajda być na ognisku gdy z nieba żar i obsiadają cię komary a na dodatek całe drewno w promieniu kilometra jest wyzbierane bo trzydziestu innych januszy wpadło na ten sam pomysł?

21 listopada 2022 roku
SzycheU - @WarwaraBasia: O nie nie, właśnie najfajniej jest robić grilla/ognisko jak ...

źródło: comment_1669046691gYyGaU4pgJJj9eZPzZrn41

Pobierz
widocznie lubisz siedzieć w domu po pracy. Gdy ktoś lubi grille, spotkania ze znajomymi na powietrzu czy aktywność fizyczną na zewnątrz to gorsza jest tylko zima.


@WarwaraBasia: ok, grill i znajomi rozumiem, ale aktywnosc fizyczną w takich warunkach można normalnie zrobić. Dla mnie? Jesienno- zimowa pogoda jest najlepsza do aktywności fizycznej ( oczywiście na odśnieżonej ścieżce).
@Mr_3nKi_ Dobrze że dodałeś że dla ciebie. Wiesz że lato to nie tylko 33 stopnie ciepło ale też częściej 25 w przypadku naszego kraju. Natomiast kolega na którego komentarz odpowiadałam wstawił zdjęcie jego wymarzonej jesiennej pogody i według mnie jest to pogoda nieprzyjemna do uprawiania aktywności fizycznej czy to rower Czy bieganie czy chodzenie po górach Ale co kto lubi
@Mr_3nKi_: po prostu masz w sobie geny neardeltaczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Moted najgorsze to jest stanie w takim smogu na przystanku po 8 h przebywania w pomieszczeniach bez ogrzewania bo hehehe 14 C w sali jest git.( ͡ ͜ʖ ͡) Więc cały dzień jesteś przemarznięty. A autobus jeszcze nie przyjeżdża więc stoisz jak debil po 40 minut i wdychasz te świństwo.
@Lefty: ja #!$%@?.. dostaliśmy dodatkowy miesiąc lata za darmo. Najcieplejszy wrzesień w historii pomiarów, który prawdopodobnie bedzie cieplejszy nawet od czerwca.
Nigdy nie było tak ciepło i tak dobrej pogody, dodatkowo zostało tydzień miesiąca gdzie tez temp mają za dnia dochodzić do 25-26
ale #!$%@?, jeden dzień deszczowy i pochmurny, temperatura i tak letnia powyżej 20, a ten wchodzi z takim memem jak jakieś ułomne dziecko... xd

Człowieku równie dobrze teraz
  • 0
@r5678: zielonki i bordo głosu nie mają to po pierwsze, a po drugie jak ostatnio sprawdzałem matematykę to 16 nie zalicza się do zbioru liczb większych niż 20 xd i to nie tylko dzisiaj przynajmniej u mnie
@Mr_3nKi_:

W zimę do kołchozu na cienko przychodziłem i mówili, że od samego patrzenia im zimno xD. Wk#rwe szybko sie nagrzewam. Normalnie czuje jak ciepło ode mnie bije. Dobre w zime, ale #!$%@? w lato i tak, też lubie lato, ale jak jest jakiś przewiew powietrza, a nie parówa.


może masz problemy z tarczycą. był taki jeden mirek który miał podobnie. w rodzinie też są tacy jak ty?
@Lefty: zima ogolnie jest spoko jak nie musisz wstawac w ciemnosci i wracac z roboty w ciemnosci i robic przy przerąbanych mrozach. Bo było kilka tygodni gdzie naprawde #!$%@?ło i do tego ciagle ulice zasypane gdzie powrot do domu trwa 40 min w lato a 80 w zime i ogolnie przed nowym rokiem zaczynają remont pieca na cementowni gdzie pracuje i trza nie raz isc w weekend albo w tygodniu zostac