Wpis z mikrobloga

No popatrzcie, dzisiaj premiera, a oceny na Filmwebie nadal wyłączone - znaczy nie wyłączone, tylko ukryte ( ͡° ͜ʖ ͡°) No kto by się spodziewał xD
Data premiery tego filmu to idealny dowód na to, że elektorat opozycji bardzo chce przegrać najbliższe wybory #bekazlewactwa #zielonagranica
oba-manigger - No popatrzcie, dzisiaj premiera, a oceny na Filmwebie nadal wyłączone ...

źródło: 366094823_2724399631049524_7937226797176520594_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 51
No popatrzcie, dzisiaj premiera, a oceny na Filmwebie nadal wyłączone - znaczy nie wyłączone, tylko ukryte ( ͡° ͜ʖ ͡°) No kto by się spodziewał xD


@oba-manigger: i dobrze że ukryte jak 99,9% ocen od ludzi co o filmie wiedza tyle co im partia powiedziała.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: film jest manipulacją, promowany jako oparty na faktach, stylizowany na dokument, a opisany jakoś fikcja tak by nikt nie zauważył, by pozwać ich nie można było..
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaque @Morf i co z tego, że go nie oglądaliśmy? Smoleńska też nie oglądałem, ani filmów Vegi, a wiem że to ściek. Po samej atmosferze, zapowiedziach i trailerze. Co to za argument z dupy.
  • Odpowiedz
Po samej atmosferze, zapowiedziach i trailerze. Co to za argument z dupy.


@kvas: no to wyobraź sobie że Filmweb to nie jest portal gdzie ludzie oceniają filmy po "atmosferze" i zapowiedziach. Co w tym trudno zrozumieć?
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf Ale nie mówię o filmwebie, Smoleńska też mam nie oceniać, bo może to był faktycznie zamach, jeśli nie oglądałem?
  • Odpowiedz