Wpis z mikrobloga

No co mam powiedzieć, po kilku latach wróciłem do tego gówna i muszę powiedzieć że paczki z wersji Ultimate oddały, prawie 300k na start będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak u was?
Platforma: PC

#fifa #eafc24 #fifa24 #fifa23 #famemma
wieszjo - No co mam powiedzieć, po kilku latach wróciłem do tego gówna i muszę powied...

źródło: obraz_2023-09-22_143409964

Pobierz

Jak oceniasz swoje pierwsze paczki?

  • Dobre trafy, jestem zadowolony 19.1% (18)
  • Hmm no tak średnio ale bez tragedii 16.0% (15)
  • Eee ich w chuj, same gowno 64.9% (61)

Oddanych głosów: 94

  • 8
@odyn88: Ostatnia Fifa która kupiłem to 20 chyba akbo 21, generalnie grałem w większość od 06. Zagrałem tylko 1 połowę szybki mecz na bota bo zaraz do pracy, futa jeszcze nie grałem wiec ciężko mi ocenić, ale pierwsze wrażenie spoko, ale tak jak mówie, tylko 1 połowe grałem i pewnie jutro napisze ze ta gra to gowno xD
@wieszjo: Szczerze, nie kupiłem żadnej gry z serii FIFA od 18-stki którą kupiłem wyłącznie dla tego bo był dodatek mistrzostwa świata, później już nawet te dodatki mieli gdzieś. Chociaż jest nadzieja, że się szarpną na to Euro 2024 z dodatkiem cały czas, taką największą rewolucją w moim odczuciu była FIFA12 tam nawet z dodatkiem się postarali by były wyzywania Coca-Coli. @kodecss To akurat też jest prawda, szczerze nie znam nikogo chyba