Wpis z mikrobloga

przyjechali do mnie koledzy z zagranicy i spędziliśmy weekend w #krakow
ich wrażenia są takie, że jest ładnie, dużo ciekawych restauracji i barów, bardzo, bardzo dużo pięknych kobiet i…
od #!$%@? naganiaczy. hello wanna see pussy in jacuzzi? i inne come to our club, free drinks, lap dance. w szczytowych momentach jeden naganiacz ledwo się #!$%@?ł, a drugi juz ustawiał się że swoją gadką. nie chcieli się od nas #!$%@?ć. gdybym nie był 155cm 47kg zdechlakiem to #!$%@?łbym tych ludzi pałami. było mi wstyd za to, jak to wyglada. na szczęście na Kazimierzu było juz dużo lepiej
powodzenia - przyjechali do mnie koledzy z zagranicy i spędziliśmy weekend w #krakow ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@pilot1123 miasto powinno cos z tym zrobic, bo to naprawdę piekne i ciekawe miejsce, które przez tych ludzi nabiera charakteru jakiejś scammerskiej dzielnicy dla #!$%@?, gdzie na każdym kroku ktoś chce cie #!$%@? na hajs
  • Odpowiedz
@powodzenia:
Przejście przez rynek nocą będąc facetem jest po prostu nie do zniesienia.
Powiesz 10 razy nie to będą próbować dalej. Powiesz w końcu wprost żeby się #!$%@? to zaraz święte oburzenie, że chamstwo.

Najlepiej przy odmowie powiedzieć, że jest się gejem to daje dużą szansę, że się odczepią, choć też nie zawsze.
  • Odpowiedz
@powodzenia: spokoj od naganiaczy to jeden z największych plusów bycia rodzicem w krk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z kumplem kiedyś szedłem od bramy floriańskiej do placu wszystkich świętych i zaczepiło mnie dokładnie 15 naganiaczy (liczyłem)
  • Odpowiedz
@powodzenia: Dlatego miejscowi często się nawet w centrum nie pojawiają. Ja jak jestem na rynku kilka razy w roku to jest cud, bo to trochę takie Krupówki, dramat.
  • Odpowiedz
@powodzenia: ten problem jest już od wielu, wielu lat. Widocznie brak ingerencji w ten sektor komuś decyzyjnemu się opłaca.
Na miejscu klubów Cocomo z 2012 r., z których na ulicach chodziły babki z różowymi parasolami, powstały nowe biznesy. Od tego czasu uważam, że uciążliwość naganiaczy stała się nie do zniesienia i można to również skorelować z brytyjskim BOOMem na wieczory kawalerskie w Krakowie.
Kiedy prawie 20 lat temu pracowałem na ulotkach
  • Odpowiedz
Najlepiej przy odmowie powiedzieć, że jest się gejem to daje dużą szansę, że się odczepią


@vateras131: Próbowałem tego sposobu i mi powiedzieli że mają też striptiz męski, potem jak wracałem z różową to się dziwnie patrzyli XD
  • Odpowiedz