Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie chce mi się pisać o Karolinie bo ona w sumie nie wzbudza we mnie żadnych emocji ale muszę coś powiedzieć o Marvinie - mega go polubiłam! Myślałam że takich chłopaków już na tym świecie nie ma chlip.(jak już go tak wychwalilam to tylko czekać aż coś odwali)
  • 13
  • Odpowiedz
@Lolek1011: dokładnie, tą swoją cierpliwością, ciepłem i w jakimś stopniu oddaniem ,wykazuje się dużą dojrzałością i dla niektórych będzie to pantofel, a wg mnie męski facet, który na każdym kroku nie musi mieć dowodów tego jaki z niego pseudomaczo.
  • Odpowiedz
  • 5
@kto_co nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca bo wiadomo że niejedno się może jeszcze odwalić, ale w pełni się z Tobą zgadzam a co wiecej uważam że takich chłopaków łagodnych, cierpliwych dziewczyny powinny brać sobie na mężów ale jednak zazwyczaj wola niestabilnych playboyow którzy przy pierwszej lepszej okazji powiedzą Thank you, next.
  • Odpowiedz
  • 14
@kerluwen to jest pojedyncza sytuacja a jednak wiele innych sytuacji przemawia na plus, poza tym był oschły dla Łucji żeby przypodobać się Karolinie, przyznaje że zachowanie było słabe ale nikt nie jest idealny
  • Odpowiedz
@kerluwen: Każdy coś czasem odwala. Pytanie czy mamy do czynienia z jednorazowym wybrykiem czy powtarzającym się schematem i jakie czynniki miały wpływ na takie a nie inne zachowanie. Nie ma ludzi krystalicznych.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: to prawda, zdecydowanie wyroznia sie na tle reszty. jasne, akcja ze sniadaniem byla opor slaba, ale takich akcji nie bylo wiele, zagubil sie wtedy ewidentnie. dodatkowo, jak odpowiada na jakies powiedzmy trudniejsze pytania o hp na swoim insta to widac tak jakas rozwage i calkiem niezle podejscie
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Tak na prawdę to nie wiadomo jaki jest skoro cały czas jest z Karolina, może jakby rozdzielili ich na dłużej. Moim zdaniem on jest bez charakteru i bez Karoliny by znikną na tle grupy.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: nie mogę zapomnieć tego śniadania z Białogłową, ale z perspektywy wszystkich odcinków, właśnie Mostowiak wydaje się być tam najbardziej stabilną osobą. W stosunku do Karoliny jest chyba najbardziej lojalnym partnerem spośród wszystkich innych uczestników i chyba jedynym, któremu na partnerce naprawdę zależy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea no dokładnie, dla niestabilnej dziewczyny jak Karolina taki stabilny i spokojny partner to jest jak złoto. Może i był kwas ze śniadaniem ale Mostowiak widzialam na Instagramie przyznał się do błędu i chyba nie ma kwasu z Łucja. Jak dla mnie to normalny chłopak i za to ma u mnie duży plus, zwłaszcza na tle typów jak Krzysiur, Sroch jak dla mnie totalnie zenujacych
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja mam dystans do niego. Znam osobę, która zachowywała się podobnie, niby taka wyrozumiała, cierpliwa, kochana, a w trakcie kłótni potrafiła dowalić takim tekstem, że zwalało z nóg. Pod tym płaszczem była taka wredność ukryta, jakieś wbijanie szpilek niewinne na co dzien, a właśnie w trakcie konfrontacji mówienie rzeczy, które wiedziała, że zabolą najbardziej, z premedytacją mówienie tego, co sprawi przykrość (wiem, bo ta osoba sie przyznala), jakies akcje typu
  • Odpowiedz
  • 1
@X0__x0 oczywiście może być i tak dlatego mówię że czas pokaże, nie mniej jednak widzę jakiś potencjał w tym chłopaku, ale już nie raz się pomyliłam tutaj co do ludzi więc who knows
  • Odpowiedz