Wpis z mikrobloga

@kto_co nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca bo wiadomo że niejedno się może jeszcze odwalić, ale w pełni się z Tobą zgadzam a co wiecej uważam że takich chłopaków łagodnych, cierpliwych dziewczyny powinny brać sobie na mężów ale jednak zazwyczaj wola niestabilnych playboyow którzy przy pierwszej lepszej okazji powiedzą Thank you, next.
@Rosalinea no dokładnie, dla niestabilnej dziewczyny jak Karolina taki stabilny i spokojny partner to jest jak złoto. Może i był kwas ze śniadaniem ale Mostowiak widzialam na Instagramie przyznał się do błędu i chyba nie ma kwasu z Łucja. Jak dla mnie to normalny chłopak i za to ma u mnie duży plus, zwłaszcza na tle typów jak Krzysiur, Sroch jak dla mnie totalnie zenujacych
@Lolek1011: ja mam dystans do niego. Znam osobę, która zachowywała się podobnie, niby taka wyrozumiała, cierpliwa, kochana, a w trakcie kłótni potrafiła dowalić takim tekstem, że zwalało z nóg. Pod tym płaszczem była taka wredność ukryta, jakieś wbijanie szpilek niewinne na co dzien, a właśnie w trakcie konfrontacji mówienie rzeczy, które wiedziała, że zabolą najbardziej, z premedytacją mówienie tego, co sprawi przykrość (wiem, bo ta osoba sie przyznala), jakies akcje typu