Wpis z mikrobloga

Kupowanie biletów na #intercity to jedno wielkie XD xD
Zostawiamy #dzieci u moich rodziców i jedziemy to naszego ulubionego baletowego miasta #wroclaw z pięknego miasta #walbrzych
Jest promka w IC "Taniej z bliskimi" i opłaca się bardziej brać miejscówkę niż urządzać wyścigi do wolnego miejsca w Kolejach Dolnośląskich #kmwtw
Gorzej tylko, że jeśli chce się wybrać miejsce ze schematu (a chciałem wybrać sobie, skoro miałem taką możliwość), bo jak sobie wybierzesz to wyświetla się komunikat:

nie odnaleziono sesji w systemie. proszę spróbować ponownie.


Raz, drugi, trzeci próbuję zawsze to samo. Pierwsze problemy w Internecie są datowane na 2021 XD Kolejne internety proponują żeby spróbować przez blikom, a tam taki ch*j xD Możesz sobie wpisać ręcznie miejsce w pociągu, ale tylko dla jednej osoby.
No to ja sobie zrobiłem tak:
Nie klikałem "wybierz miejsce ze schematu" tylko dawałem automatyczny wybór. Wtedy wyświetlało mi się co mi wylosowało, porównywałem ze zdjęciami schematu pociągu ze strony (bo jak są dwie karty z IC to czasami wywala aktualną sesję) no i za, chyba ósmym razem wylosowało mi te miejsca, które chciałem XD Trochę w sumie #protip, może komuś się kiedyś przydać, kto jeździ #kolej
Pozdrawiam
love
acidd - Kupowanie biletów na #intercity to jedno wielkie XD xD
Zostawiamy #dzieci u m...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 9
@acidd: ooo, mam dokładnie ten sam błąd xD Ostatnio dość często jeżdżę z IC z moim zespołem ze względów zawodowych i mam to samo.

Przy okazji anegdotka: w sierpniu przeszedłem się z ciekawości do punktu obsługi klienta IC na dworcu głównym we Wrocławiu. Najpierw stałem w kolejce 30 minut, a potem przez ok. 40 minut (!) pani z IC wyklikiwała bilety w systemie dla czterech osób tam i z powrotem z
@acidd: Kupuj przez skycasha.

Mnie za to rozwala, że te dzbany jak widzą, iż ktoś kupuje dwa bilety to np. rozrzuca miejsca i tak np. po przeciwnych stronach korytarza jeżeli będziesz nieważny i nie pamiętasz tego durnego schematu przeplatanych liczb parzystych i nieparzystych.
@acidd przechodziłem to samo w końcu pojechałem na dworzec i kupiłem bilety :-) a w powrotną stronę babka w okienku w Pruszczu sprzedała mi patent taki na ic: kup bilet bez miejsca siedzacego i wbij się w przedzial dla niepełnosprawnych bo ich i tak tam nigdy nie ma :-) ponoc dużo komplikacji przy zakupie biletu dla niepełnosprawnych jest więc nie korzystają :-)