Wpis z mikrobloga

#gielda Ale dzisiaj cyrk się odwalił na akcjach Polimexu. Wczoraj z dupy wzrost ponad 6% z 4,18 do 4,46 bez żadnej informacji, dzisiaj z rana kolejna podbitka przy spadającym rynku do 4,55 potem dowiadujemy się, że kolejna umowa z orlenem tym razem za ponad 500 MLN pompa na kursie aż do 4,67 i na koniec dnia na na minus do 4,36. Patrząc na takie akcje jak dzisiaj nie dziwię się, że ludzie ładują się w kurniki inwestycyjne zamiast na bananową szulernie z insiderami robiącym co chcą czy innymi spółkami ze śmieszną wyceną gdzie kilka tysięcy wystarczy żeby zwalić ich kurs o 2 czy 3%. W każdym razie ktoś pewnie miał wczoraj szklaną kulę, że tak ładował do wora polimexa i dzisiaj wywalając z zyskiem po info o umowie XD bo przecież knf niczego się nie dopatrzy.
  • 3
@drylu09: to trzeba na spokojnie. Widzisz że spółka dostaje kolejne, dobre umowy a Rynek jeszcze nie urealnil ceny? Wierzysz, że spółka ma dobrą przyszłość? To trsymaj/spokojnie dokupuj.

Mirbuda zbierałem wiele miesięcy jak dołował, skończyłem że średnia coś ok 3.5, sprzedałem po ok. 7.

Btw nie mówię że PXM to dobra inwestycja. To już ocen sam. Mówię o podejściu do inwestowania w akcje. Rynek w końcu powie sprawdzam. Działa to w obie