Wpis z mikrobloga

Jak wygląda kwestia gwarancji na szklo hartowane/usluge założenia szkła w ispocie?

Żonie pękło samo z siebie szkło z firmy for human B. Na rogu szkła zrobiła się biała kropka od której idzie pajączek.

Czy jest sens sobie tym dupe zawracać czy po prostu kupić nowe szklo? Jeśli nowe to jakie polecacie?

#iphone #ispot #apple
m76859 - Jak wygląda kwestia gwarancji na szklo hartowane/usluge założenia szkła w is...

źródło: IMG_1768

Pobierz
  • 18
@m76859: Nikt ci gwarancji tu nie uwzględni. To MA pękać. Jeśli pękło, to znaczy że było uderzone w to miejsce - klucze, nożyczki, pilnik czy co tam jeszcze kobiety noszą w torebce. ¯\(ツ)/¯

Gdyby się odklejało na rogach albo bąble by wyszły to co innego - źle założone.
  • 0
@ch1va5: akurat to odpada. Praca z domu, telefon cały dzień na biurku, niczym nie uderzone ani nic ale tak zakładałem ze to się nie łapie w żaden sposób

A i co więcej szklo kupione całe 4 dni temu
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: mamy koty ale caly dzień spaly. Nie ma powodu żeby ściemniać bo może wydawac kasę na co chce, ba- zarabia więcej ode mnie. Cały dzień byliśmy przy biurkach obok siebie, nie było opcji na jakiekolwiek uderzenie.
@m76859: Nie chodzi o kasę. Uderzenie też mogło być wcześniej i nie pozostawić wyraźnego śladu. Żona mogła być czymś zaabsorbowana mocno i teraz nie kojarzy zdarzenia.
Dobra rada, osobiście zlej temat, a przed żoną wykaż próby rozwiązania problemu, ostatecznie nawet i pójdź do salonu (albo powiedz, że byłeś) i spróbuj to wyjaśnić. Nie rób tylko tak, że sam kupisz szkło, a powiesz, że wymienili na nowe. Lepiej już powiedzieć, że nie
@m76859:

Żonie pękło samo z siebie szkło

akurat to odpada. Praca z domu, telefon cały dzień na biurku, niczym nie uderzone ani nic ale tak zakładałem ze to się nie łapie w żaden sposób

mamy koty ale caly dzień spaly

nie było opcji na jakiekolwiek uderzenie

Pytałem o gwarancję


Mirek nie chce być złośliwy ale...
  • 0
@ertrzytrzyjeden: wychodzi na to, że pewnie któryś z puchatych #!$%@? wskoczył na biurko jak poszliśmy zjeść śniadanie albo obiad :/ byłem pewny, że spały cały dzień ale może i coś sierściuchy przykombinowały
@m76859 spróbować zareklamować zawsze możesz. Przecież w najgorszym wypadku nie naplują i nie na krzyczą na ciebie jak nie uznają roszczenia….