Wpis z mikrobloga

@Karynka2_0: bycie mistrzem czegokolwiek to zawsze coś :)))) warto w życiu być jakiś i mieć dystans :) Nie przeczytałaś mojego komentarza chyba ze zrozumieniem, ale ok - miłego śledzenia hotelu :)
@kipman1: ty mnie nie uczy dyskutować chłopie, bo zamiast zacząć pierwszy komentarz na mój wpis (w którym wyraziłam swoje odczucia) od słów moim zdaniem" albo po prostu pisząc swoje zdanie jak wszyscy, to piszesz mi "przesadzasz" XDDDDD a w następnym komentarzu próbujesz mi wmówić, że nie wiem co mówię, a nie dyskutować. W odpowiedzi do Karynki mówisz o nas, że my nie rozumiemy tego nadwyraz poważnego programu i dajemy się manipulować,
@Ola_Flubaszenko: no jeśli dyskusja ma polegać na tym że wylewasz jakieś życiowe żale i frustracje bo ktoś ma inne zdanie to ja dziękuję. W dużym uproszczeniu napisałaś że Karolina jest gorsza od Srocha, a ja się z tym nie zgadzam bo mam inne zdanie - w odpowiediz dostałem "nie przesadzam, zapewniam" i ocenę internetowego psychologa. Fajnie, pośmiałem się z tego co piszesz, dodałem że zbyt poważnie interpretujesz odcinki i tyle. Ja
@kipman1: dosłownie to jest moja ostatnia wymiana zdań z tobą kiedykolwiek i póki mnie nie zdenerwowałeś lepiej to skończyć XDDDDD nikt nie rozumie niczego, na szczęście mamy ciebie, czyli wybitnego myśliciela, na którego nie zasługujemy - trochę się nie dziwie sie, że nie przeszkadza ci zachowanie Karoliny ¯\(ツ)/¯
Nie wiem jak ty chcesz nam wmówić, że lepiej od nas rozumiesz ten program i myślenie uczestników skoro nie rozumiesz co się do
@Ola_Flubaszenko: Ja nic nie pisalęm o zachowaniu Karoliny, a o postaci na tle innych. Nie interesuje mnie czy to twoja ostania lub nie konwersacja - mam to gdzieś - jak mam ochotę pisać to będę pisał. Dla ciebie HP to pewnie życie i bardziej przeżywasz, a dla mnie to rozrywka - jeśli musisz mnie atakować, być prześmiewcza lub ironiczna bo tylko mam inne zdanie to tylko pokazuje jakim jesteś człowiekiem lub
@kipman1: masz rację panie detektywie-psychologu, przejrzałeś mnie. Tak samo jak scenę freakfightową w naszej ostatniej rozmowie. I jak wszystko inne. To ty daj żyć innym, w tym przypadku mi - uszanuj to co napisałam, pokaż chociaż odrobinę klasy i zamknij du.pe. Pozdrawiam.
@Karynka2_0: zrozumiałem i odpowiedziałem na temat - przecież dla produkcji creme de la creme by było aby pokazać uczestników w możliwie skrajnych zachowaniach bo ma to wpływ na oglądalność. Nie pokazali bo nie mieli czego, zapewne podobnie do poprzednich sezonów montują pierdoły aby narracja się zgadzała. Zobacz sobie test wiedzy - myślisz że jakby mieli jakieś konkretne materiały na kogoś to potrzeba by było bawić się w uwypuklanie głupoty dziewczyn (które
@Ola_Flubaszenko: widzisz - 1. słowność to nie jest twoja mocna strona bo znowu piszesz do mnie
2. ja pokazuję klasę bo kulturalnie odpowiadam i nie robię patologii jak ty obrażając innych.
3. na szacunek trzeba sobie zasłużyć, ale ja szanuję wszystkich - nawet takie toksyczne osoby jak ty i to jest klasa
@kipman1: kto pytał?

Powiedziałam, że to ostatnia wymiana zdań, a nie ostatnie odpisanie na twoje wypociny. Na prawdę nie powinieneś traktować się jako jakiś wybitny myśliciel, bo nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
@kipman1: na chamstwo z pierwszej twojej odpowiedzi odpowiedziałam chamstwem, także z każdym rozmawiam tak, jak wymaga tego sytuacja.
Mówi się, że o mężczyźnie świadczy to jak kończy, a więc nie wypadasz najlepiej. Głupie powiedzenie, ale tu pasuje. Szczekaj tu sobie ile chcesz, ale sam ͡͡ - ja kończę dyskusję.
Adios ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ola_Flubaszenko: Skopiowałem całą treść jaką napisałem "Przesadzasz - Karolina przy fałszywcach jak Sroch, Grycanka czy Srochowa uszatka to jedyna osobowość wyróżniająca sie jakimś charakerem - nie musi odpowiadać co mówi, ale przekazuje treści jak uważa i nieźle czyta ludzi. Ma potencjał do bycia dobrym graczem z punktu widzenia HP jako gry, a nie tylko jednym z wielu uczestników bez jaj, bez charakteru, bez jakiejkolwiek charyzmy czy poglądów."
Gdzie tu masz chamstwo