Wpis z mikrobloga

Normalny kraj zachodni:

Obejrzałeś film, wkur*ił cię, wg ciebie to kompletne dno: Dajesz ocenę 1/10, odradzasz znajomym, krytykujesz.

Postkomunistyczne Państwo Mafijne:

Rząd zabiera ci część ciężko wypracowanego przez ciebie dochodu w formie podatku. Przeznacza część twoich pieniędzy na mówienie ci przed obejrzeniem filmu, co powinieneś myśleć. Prezydent nazywa cię świnią, bo jesteś w kinie.

I nie, osobiście nie widziałem tego filmu i nie mam ochoty go oglądać. Spodziewam się gówna i nie zapłacę za bilet. Z tego powodu nie recenzuję, bo nie widziałem.

Chodzi o cywilizację, zasady, praworządność vs. kolejny kacapstan, tym razem ustanowiony Polsce.

#polska #przemyslenia #film
  • 10
  • Odpowiedz
  • 62
@Yurakamisa W USA rząd za pieniądze podatników nie nadaje obywatelom, co powinni myśleć o filmie przedstawiającym negatywnie wojnę w Wietnamie. Prezydent nie nazywa obywateli świniami, bo kupili bilet, żeby obejrzeć amerykański film w kinie.

I powtarzam, newet za darmo nie mam ochoty tego filmu oglądać. Trzeba rozumieć, ba czym polega nasza cywilizacja i przewaga Zachodu nad dzikimi ludami. PiS reprezentuje w Polsce cywilizację Wschodu, a większość Polaków przynależy kulturowo do Zachodu.
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: filmu nie oglądałem a jedynie czytałem recenzje, które są skażone odczuciami recenzenta, więc tak jak op napisał: z oceną wstrzymam się do czasu aż będę mógł się zapoznać.
Jedyne co widzę to farmę botów agitujących przeciw, plus straszna kampanię pisu która ociera się o śmieszność. Co mają do ukrycia? No całkiem dużo, biorąc pod uwagę płot za miliony o który nawet pytają w "referendum". Wnioski wyciągnie każdy sam.
  • Odpowiedz
@marcaj

Rozumiem.
No uważam że pisu ruch kretyński akurat, ale do tego już jesteśmy przyzwyczajeni.

Sam film spodziewam się że równie słaby co trailer i mam nadzieję, że ta teza się obroni. Fakt faktem, lepiej najpierw zobaczyć, a potem ocenić. Z drugiej strony, jak wychodził "Smolensk" to każdy wiedział o czym będzie i jaki przekaz tam jest, i wiele się ludzie nie
  • Odpowiedz