Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Słuchajcie, co zrobić. Wychodząc z biura, nie zdążyłem i tuż przy drzwiach, przy wyjściu pierdłem głośno przy 3 osobach. Taki pierd bez zapachu, ale głośny, jakbyscie otwierali szampana. Na buty nie zrzucę odpowiedzialności. Na pewno słyszały. Szybko uciekłem do kibla, ale pewnie potem komentowali w 3. Boję się, że rozpowiadają innym. Jak się zachować? Udawać, że nic się nie stało, śmiać się z tego po czasie, powiedzieć o problemach żołądkowych (zespół jelita drażliwego)?

Mega wstyd, ale co zrobić? Na razie udaję, że nic się nie stało. Oni też, ale no kompromitacja

#praca #pierd #wstyd #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie raz się zdarzyło, że w robocie ktoś se purtnął przypadkiem przy mnie. Osobiście w takich sytuacjach wewnętrznie mam trochę bekę, ale nigdy nie dawałam po sobie tego poznać. Pierd ludzka rzecz, czasem sobie myślisz, że się uda cichacza puścić, czasem po prostu człowiekowi się wypsnie. Nie martwiłabym się zbytnio takimi rzeczami na twoim miejscu. Raz koleżanka prawie się zrzygała jak sie pochylała nad biurkiem, musiała biec do kibla zwymiotować
  • Odpowiedz