Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: @red7000 @shinman @Ark00 Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale z tego wychodzi, że najlepsze podania (takie które powodują największe zagrożenie golem) wykonuje Zielu, z tym że wykonuje takich podań dwa razy mniej niż Messi, a te podania są tylko trochę gorsze niż Ziela. Jednakże ten graf jasno pokazuje, że jak już Zielu decyduje się na podanie to jest ono lepszej jakości niż Messiego... Jak my bulwa nie potrafimy wykorzystać takiego
@Erimar: mi się wydaje, że oś pozioma to ogólnie udane podania, natomiast pionowa to udane podania zaraz po tym jak dostał podanie, czyli bez holowania piłki, takie granie z klepki lub przyjęcie i szybkie podanie napędzające gre.
@HansLanda88: @shinman Przyjrzałem się bliżej, bo rozumiem, że xT oznacza tworzące zagrożenie, więc jest tak: na poziomej są wszystkie podania tworzące zagrożenie, a na pionowej wszystkie podania, które natychmiast stworzyły zagrożenie po wykonaniu podania. Skoro natychmiast po wykonaniu takiego podania zostało stworzone zagrożenie pod bramką - to można to przełożyć, że były one jakościowo lepsze (różne mogą być tego czynniki np. taktyka, sposób gry całej drużyny itd.). Ogólnie wnioski dość podobne