Wpis z mikrobloga

F2f trochę odwróciło uwagę od najnowszego odcinka GOATS, ale i na tagu i pod filmem widziałem dużo zasłużenie krytycznych komentarzy.
Jak ktoś nie widział to podkradli pomysł z programu Physical 100 i kazali walczyć dziewczynom o piłkę w pseudozapasach na blotnistym terenie z basenem pośrodku.
O ile tam brali udział sportowcy i profesjonalni sędziowie tak tutaj:
- namawiali je do pójścia na całość tekstami, że jak złamią nos to zapłacą im za operację
- nikt tego nie kontrolowal, a raczej nie byli na tyle blisko żeby zareagować
- prawdopodobnie nie było nawet pomocy medycznej
- pole walki nie było odpowiednio przygotowane (kamienie, głęboki basen, niebezpieczne miejsca)
- dziewczyny nie były na to przygotowane, niektóre miały tipsy i doczepy xD

I wszystko z podnieconym Zwyrolem w tle, który namawiał do topienia, duszenia i bicia xD Że nikt nie zrobił sobie krzywdy to cud, chociaż podobno była skręcona kostka. Moim zdaniem idealny temat dla oskarka Konopskiego żeby przycisnąć ex szeryfa internetu, skoro czyta tag to może zauważy.

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Ty myślisz, że takie osoby pozwoliłby sobie na ryzyko? To co ty widzisz nie oznacza, że tak było. Była jakaś rozmowa i ustalenie zasad a to, że na filmie mówili inaczej mogło być wcześniej ustalonym motywem pod content. Jeśli chodzi o zaplecze medyczne to na pewno było tylko nie było widoczne. To, że nic się nie stało to nie cud tylko praktycznie nie było szans żeby coś się stało. Wyglądało
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ty myślisz, że takie osoby pozwoliłby sobie na ryzyko?


@GoodGuyChucky93 Szczerze to bardziej myślę, że mieli wywalone na takie rzeczy. Wielokrotnie w tym projekcie było widać jakąś amatorkę wynikająca z lenistwa i pewnie tutaj nie było komu przypilnować organizacji. Ja nie wiem czy była pomoc medyczna, czy to były ustawiane sceny pod emocje, ale liczy się to co widz odbiera. A ja widziałem np krzyczącą dziewczynę przygniecioną oponą od Tira albo inną
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Opisem co tam się działo przypomniałeś mi frekowa gale gdzie #!$%@? się na jakieś łące a oktagon był zrobiony z betonowych zniczy które w dodatku się paliły. Dziwie się, że ktoś zgodził się to sędziować. (Walki zaczynaja się gdzieś w połowie może 3/4 live)
  • Odpowiedz