Wpis z mikrobloga

Przed nami premiera Zielonej Granicy - wielkiego gniotu Agnieszki Holland (córki żołnierza Armii Czerwonej, sowieckiego kolaboranta).
W kraju, który lata poświęcił na odzyskanie wolności wypuszcza się film, który pluje na Wojsko Polskie, Straż Graniczną oraz Polskie wartości - rzecz nie do pomyślenia w USA czy krajach europy zachodniej niezależnie od opcji politycznej, która rządzi.

Imigranci w filmie nie mają absolutnie żadnych wad - są wykształceni, znają prawo międzynarodowe, kulturalni i uduchowieni, uczą się angielskiego idąc nawet przez pola i lasy. Są ofiarami złego Łukaszenki i jeszcze gorszych Polaków.
Polska Straż Graniczna przedstawiona jest gorzej niż żołnierze KGB. POLACY SĄ NICZYM NAZIŚCI W AUSCHITZ(niektóre sceny w filmie są niemal identyczne jak te z obozów koncentracyjnych)

Przedstawia się nas jako prymitywnych i nienawistnych zwłaszcza ludność podlasia - prostacy, alkoholicy i sadyści.
"Dobrymi ludźmi" nazywa się jedynie tych, którzy chcą, żeby emigranci mogli przedostać się przez nasz kraj na zachód.
W filmie jest wiele kłamstw i manipulacji - np zakłamana opowieść o kongijce w ciąży, którą strażnicy graniczni rzucają na drut kolaczasty.
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8263539,straz-graniczna-miganci-w-ciazy-kongo.html

Poniżej przedstawiam kilka scen z filmu:
Scena 1 - Straż graniczna rozbija termos w środku i rzuca go emigrantom żeby napili się wody ze szkłem krzycząc "na zdrowie". Emigrant pije wodę i kaleczy sobie przełyk szkłem
Scena 2 - Kobieta krzyczy "Zawsze głosowałam na Platformę. Jak trzeba było stałam ze świeczką pod sądem" - głosowanie na PO i zwalczanie pisowskich reform jest dobre
Scena 3 - Strażnicy graniczni w kolejce do sklepu nie zwracają uwagi na kobietę w ciąży. Maja Ostaszewska dzielnie zwraca im uwagę i mówi, że kobiety w ciąży na druty rzucają. Kobieta w ciąży odpowiada przestraszonym głosem, że jej mąż jest strażnikiem granicznym i on nikogo na druty kolczaste nie wrzuca.
Scena 4 - Polacy przyjmują uchodźców z Ukrainy razem z psami, kotkami i kanarkami i bardziej troszczą się o te biedne zwierzątka, niż o biednych imigrantów na granicy z Białorusią,
Scena 3 - Wisienka na torcie czyli Maciej Stuhr, który nie musiał niczego grać, bo był po prostu sobą - obłąkanym nienawistnikiem i wulgarnym prymitywem widzącym w Polakach nazistów i faszystów - MN nazywa w filmie "spędem nazistów" "faszystowski kur marsz w stolicy"

Na filmie nie ma ANI JEDNEGO zagrożenia ze strony nielegalnej imigracji. Nie ma tam scen, które wszyscy widzieliśmy min te ze szturmowania przejść granicznych.

To nie jest żadna wizja artystyczna!!! To zmasowana akcja zohydzania nas POLAKÓW finansowana przez zachodnie organizacje!!!** Mamy czuć się winni, gorsi i niemoralni. To Agnieszka Holland rości sobie prawo do wskazywania nam kto jest dobry!!!

ZAPLUSUJCIE TEN WPIS JEŚLI CHCECIE OKAZAĆ SOLIDARNOŚĆ Z WOJSKIEM i STRAŻĄ GRANICZNĄ, KTÓRZY W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDĄ MOCNO ATAKOWANI PRZEZ GNIOTA HOLLAND.

#polityka #zielonagranica #afera #bekazlewactwa #bekazpodludzi #film #kino #neuropa #ukraina #granica
Pobierz kogi - Przed nami premiera Zielonej Granicy - wielkiego gniotu Agnieszki Holland (cór...
źródło: zielona granica
  • 35
@mulligan: a to np doktor strangelove. On też jest na faktach że w usa był szalony general który chciał ot tak zrzucić bombe atomowa na zsrr i sam na niej poleciał? To nie ośmieszało armii usa i nie pokazywało jako agresora? Czy skoro to komedia to się nie liczy? I tak samo takie filmy były na rękę rosjanom. Też byście chcieli tego zakazać?

Bronimy granic państwa.

To bronimy za wszelką cenę.
@mulligan: a to np doktor strangelove. On też jest na faktach że w usa był szalony general który chciał ot tak zrzucić bombe atomowa na zsrr i sam na niej poleciał? To nie ośmieszało armii usa i nie pokazywało jako agresora? Czy skoro to komedia to się nie liczy? I tak samo takie filmy były na rękę rosjanom. Też byście chcieli tego zakazać?


@TenXen47: Ja nie chcę niczego zakazywać, tylko
@mulligan: ten film nie został stworzony żeby zarabiać tylko szczuć. Sfinansowały go zachodnie organizacje, a aktorzy nie musieli grać, bo tacy po prostu są. To prawdodpobnie największy gniot i paszkwil jaki powstał w historii kina.
@kogi ten argument z baba głosująca na PO i traktowanie jej, jako pochwały od Holland dla wyborców Tuska to idealny przykład prawa kiego myślenia - a raczej jego braku. Przecież tu chodzi o to, że baba która nie ma sobie nic do zarzucenia, bo od zawsze utożsamiała się ze stroną "oświecona" robi takie samo nic, jak kundelki walące konia do świętej straży granicznej...
Ale pewnie po przeczytaniu Wiedzmina też doszedłeś do wniosku,
Nie ma tam scen, które wszyscy widzieliśmy min te ze szturmowania przejść granicznych.


@kogi: Jak to nie ma? Polacy pragnący opuścić kraj rządzony przez dyktatora Kaczyńskiego chcą przedostać się na wolną Białoruś i w związku z tym szturmują tę granicę rzucając w broniących tej granicy kobietami w ciąży.( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@kogi: a to kręcąc film fabularny inspirowany czymś to masz całe przesłuchania jak do dokumentu robić? To coś nowego.
A tu masz film który nasza biedną policję pokazuje jako zamieszaną w międzynarodowy, korupcyjny skandal. Tez tak szalałeś jak ten film wychodził?
Pobierz TenXen47 - @kogi: a to kręcąc film fabularny inspirowany czymś to masz całe przesłuch...
źródło: images
  • 0
@TenXen47: a czy ten film jest tez tak mocno zaangażowany politycznie i pokazuje realne działania które miały miejsce w fikcyjny i zakłamany sposób?
@kogi: jest bo wy to nakręcacie do granic możliwości. To jak ma nie być. I pokazują tak bo jest to film fabularny i to dramat. I jak już pisałem. Dzieci realnie na granicy były I w to że traktowani byli normalnie to chyba sam nie wierzysz. Że samych Polaków służby umia wiadomo jak traktować a tych na granicy normalnie. Już to widzę.
@TenXen47: a ja to widzę tak ze pluje się na straż graniczna i wojsko skierowane do obrony granic, bo to nie jest żadna fikcja fabularna tylko realne zdarzenie w których Polaków przestawia się jak nazistów.
@kogi:

Dzieci realnie na granicy były I w to że traktowani byli normalnie to chyba sam nie wierzysz. Że samych Polaków służby umia wiadomo jak traktować a tych na granicy normalnie. Już to widzę.