Wpis z mikrobloga

  • 148
@pieknylowca: Oglądasz jakieś głupie cipy w internecie i nie dość, że analizujesz ich mądrości to jeszcze wrzucasz to gówno dalej i teraz pytanie, kto jest głupszy, autorka tych wysrywów czy ty ?
  • Odpowiedz
@pieknylowca: w sumie jak już oceniamy to rada dobra ale ilość za małaXD to się codziennie waliło w setach 50 x 4 i wtedy rzeczywiście brzuch był płaski ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@n0xx: Pięknie powiedziane. Nie dość, że sam się krzywdzi i wkurza czytając te głupoty na tiktokach czy instagramach to jeszcze przychodzi na portal gdzie ludzie nie chcą tego gunwa oglądać i dalej to wrzuca poddając pod dyskusję.
Napędzacie tylko tę patologię
  • Odpowiedz
@n0xx: Czasami dobrze zobaczyć, jakie podejście mają zwykłe, przeciętne dziewczyny. Teraz większość tak myśli i kobiety są wychowywane w internecie. A więc jest to pewien wgląd w to, co naprawdę myślą.
  • Odpowiedz
tylko one to postuna na serio


@pieknylowca: chłopie debilem tu jesteś ty, zapostowałeś reklamę i nie tylko o tym nie wiesz a nawet dobrze się z tym czujesz xD ten format na ig pięknie łowi dzbanów
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: @czescmampytanie Ale ja się was nie pytam czy to działa bo ja wiem, że to działa bo sama praktykowałam XD 18-20 jak mi się jeszcze chciało. Tyle że ja wychodziłam z wagi 50 a nie 80+ jak co niektórzy więc jedyne co musiałam zrobić to poćwiczyć z półtorej godzinny dziennie żeby utrzymać sylwetkę i wyrobić mięśnie.
  • Odpowiedz