Wpis z mikrobloga

uwaga ludkowie z #katowice i #okolie

ci co obserwują mój tag: #w8jek
może pamiętają "nabitą lufę" do muzyczki Hioba Dylana? a może jazgot Blitzed z klipem "ryż i kurczak"?
otóż oba te klipy zakwalifikowały się do Ars Independent i będą walczyć o tytuł Czarnego Konia Wideoklipu!

ja oraz Cat (mój Różowy Pasek, z którą zrobiłem "ryż i kurczak") będziemy tam i przy okazji poopowiadamy trochę o rysowaniu takich rzeczy i o innych głupotach i w ogóle będzie też głosowanie na swój ulubiony klip, który może wygrać 500€

poniżej trochę info o festiwalu, wpadajcie oglądać i głosować, będzie fajnie:
Jesienna odsłona Ars Independent odbędzie się w czwartek 21 września (19:00 - 22:00) w multitapie Absurdalna (ul. Dworcowa 3, Katowice).
Bilety w cenie 16 zł (8 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) są do nabycia online w sieci Interticket lub na bramce przed wydarzeniem (w miarę dostępności miejsc). Bilet obejmuje pokaz 2 setów wideoklipów (po ok. 1 godz. każdy) z krótką przerwą pomiędzy oraz ogłoszeniem wyników po seansie.
W konkursie zobaczymy wideoklipy z lat 2021-2023. Do konkursu zgłoszono 550 produkcji z całego świata, spośród których grono selekcjonerów wytypowało ponad 20 nominowanych. Reżyserzy i reżyserki powalczą o tytuł Czarnego Konia Wideoklipu i nagrodę pieniężną w wysokości 500 €. O zwycięstwie zadecyduje publiczność w wyniku głosowania po seansie.

#animacja #tworczoscwlasna #teledysk #bogactwo
WUJEKprzezUzamkniete - uwaga ludkowie z #katowice i #okolie

ci co obserwują mój tag:...

źródło: kon

Pobierz
  • 5