Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz
Gniot 921 i nie tylko....czyli trochę z łysej pałki i kamerdynera.... /analiza/
Do się Ryp przybyło troje desperatów, staruszkowie, xD/ok 60 tki/ i pewnie ich synio.
Gapa "wynajmuje" dla nich ten dom z basenem, co łysa pałka szukała frajerów na ten dom i znalazła, to ta trójka. Gapa ma podpisać umowę na wynajm/czyli tfaroga i jej płomienny odcisk palca"
Czyli wychodzi na to, że łysa pała ze strejlał i tymi kundlami zamieszka w tym samym domu, co ta trójka dzieląc się kosztami. Jak dobrze myślałem i powtarzam sztuczna drama ma hooja i kiszonki lier project, to operacja mająca na celu u mniej myślących wywołać efekt na wpłaty na tipply, aby była kasa na kaucję, wynajm a "frajerzy płacili, łyknęli blef" żeby jechać po gapciu, ha ha
Gapcio przytuli kaskę od mahoo ja, Tak jak mówiłem krzywdy sobie nie zrobią. A ma*uj, już jedzie do siem rym z kasą, żeby wpłacać kaucję, odpalić gapciu jego dolę za sztuczną dramę i dogadać się z nowymi desperatami, co do wynajmu.
Poza tym od gapy dowiadujemy się, że stary i młody z tej trójki to judupery. Popatrzcie na minę kamerdynera, gdy dowiaduje się, że do SiemRypskiego multimedialnojudupowego tortu dojdzie dwóch juduperów, xD
Oczywiście istnieje margines błędu.w tej dedukcji.
Pobierz UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz
Gniot 921 i nie tylko....czyli...
źródło: Screenshot_20230920_085526_com.google.android.apps.photos
  • 13
@UmazanyPieprzem: kasy tam brakuje na pewno, mają tyle aby przeżyć (życiem nazwać tego nie można), aby starczylo na cambodie dla klapka i fajki dla srejle (na truskawki dla cukrowej juz nie starczy sorry)

Adamie Machaj, jeżeli to czytasz to możesz się do mnie odezwać na priv - jak wpadnę na chwilę do Kambo to chętnie z Tobą pogadam przy herbatce, bez obecności kamer. Do Polonii było mi za daleko (
Ale Machaj miał wypuści. Film żeby wyjaśnić z kim będzie się dzielił tym domem bo podobno 'inwestor' się już znalalz