Wpis z mikrobloga

Za walkę z lockdownem, pomoc przedsiębiorcom i kontrolowanie rządu czy sanepidu byli nazywani siewcami śmierci. Potem jak zaczęły wychodzić wały i absurdy, to oczywiście trzeba było przemilczeć sprawę. Dziś politycy opozycji na ich garbie próbują w mediach krytykować PiS za politykę covidową, którą sami poparli

Za sprzeciw wobec narażania polskiego interesu dla Ukrainy nazywani ruskimi onucami, ponieważ nie podobały im się koszty, które ponosi państwo oraz emerytury czy 800 plus dla Ukraińców, a także polityka wchodzenia w 4 litery. Na koniec okazuje się, że mieli rację, a wtedy w mediach masowego przekazu wjeżdża Tusk na biało, krytykuje PiS za pobłażliwość Ukraińcom i mówi "a widzicie? od razu mówiłem" XDDDDDDDDD

Warto było? No niestety nie warto, bo racji nikt im nie przyzna po czasie, bo tak się w polityce nie robi, ale co się wylało na nich szamba, to zostało u nich.

#ukraina #konfederacja #polityka #takaprawda #niebieskiepaski #polska #wykop
Kopyto96 - Za walkę z lockdownem, pomoc przedsiębiorcom i kontrolowanie rządu czy san...

źródło: konfederacja-logo

Pobierz
  • 9
@Kopyto96: liczni Konfederaci byli w tych 2 wątkach również za:
- całkowitym brakiem restrykcji i narracją 100% fikcyjnej pandemii
- narracją plandemii
- nieprzyjmowaniem żadnych dodatkowych Ukraińców do Polski
- ostrą krytyją NATO (wraz z sugestiami jej opuszczenia) i zbliżeniem się do Rosji
- narracją plandemii


@colliee: Ta? To pokaż mi posty z profilu na fb Konfederacji chociażby, gdzie zostało użyte słowo PLANDEMIA.

ostrą krytyją NATO (wraz z sugestiami jej opuszczenia) i zbliżeniem się do Rosji


dowód?

narracją 100% fikcyjnej pandemii


tu też daj
@colliee: Ale miałeś dać stanowisko Konfederacji, a nie odsuniętego, starego Korwina i Brauna. Jestem wyborca Nowej Nadziei. Jak mam do tego się niby ustosunkować? Albo jak miałby się do tego np ustosunkować wyborca Ruchu Narodowego?
@Kopyto96: JKM to poseł na sejm z ramienia Konfederacji. Drugi link pochodzi z oficjalnej strony jednego z trzech stronnictw w Konfederacji. Nie wiem czy odsunięciem można nazwać wystawienie obu panów w dobrych okręgach na pozycji pierwszej

Nie pisałem, że jest to obecnie do znalezienia na oficjalnym koncie Konfederacji (nie chce mi się nawet tego przeglądać). Pisałem, że "liczni Konfederaci byli w tych 2 wątkach również za" i tu padła lista

Co