Wpis z mikrobloga

@kspr: Znalazłem na allegro taniej niż na Eneba, wersja Ultimate za 318,99 zł. Niby od Super Sprzedawcy. I teraz pytanie czy warto czy nie? Trochę problem w tym, że firma w Brighton w Anglii czy warto cebulować te 30 zeta...
@kspr: że przez VPN to wiem i nie ma problemu. Piszą, że turecki lub argentyński (może tak być w ogóle?). Taniej niż na Enebie z prowizją o ok. 70 zł. Pytanie tylko czy nie \będzie problemów ze zwrotem. Ale chyba skorzystam, najwyżej Allegro pomoże ;-) Dzięki
@kspr kupiłem jednak na enebie. Kartami podarunkowymi zasililem portfel bez prowizji i wyszło 9 zł drożej niż allegro ale na Enebie już zamawiałem i było ok. Jeszcze 10 zł cashbacku wpadło przy zakupie kart więc wyszło na jedno.
@Xaos696: Jak kupiłeś na enebie karty podarunkowe bez prowizji? Bo chciałem kupić za 70 EUR to idealnie na zakup gry, ale dorzuca do karty podarunkowej też prowizję i wychodzi na jedno.

A z tym z allegro - kontaktowałem się - będą wysyłać jutro w "okolicach popołudnia", ale może się wydłużyć...
@zsuetamdrd: kupiłem karty podarunkowe do Eneba na alerabat.com. Potem zasiliłem portfel eneby tymi kodami i wtedy kupilem bez prowizji. co prawda wtedy kod rabatowy nie moze zostac zastosowany ale i tak jest taniej