Wpis z mikrobloga

a to zwykli obywatele z ukrainy zostana znienawidzeni przez polakow. Myslalem, ze pisowcy maja gwoźdz w mozgu ale widac na ukrainie podobnie xDD


@ketiow: Gwóźdź w mózgu to trzeba mieć, żeby nienawidzić kogoś za rzeczy, z którymi nie ma nic wspólnego.
@JPRW: no mam sporo znajomych Ukraincow ktorzy uwazaja, ze ich rzad #!$%@? gruby szajs, bo oligarchowie magicznie nie znikneli i szary ukrainiec tez jest #!$%@? aby bogacze byli jeszcze bogatsi xD ale ty chyba bronisz Ukrainskich Oligarchow to pozdro 600
@ketiow: Tak, bo to pole pszenicy to obrabia jeden oligarcha na ursusie. Spytaj znajomych czy mają znajomych, którzy pracują dla tych agroholdingów. Albo czy mają znajomych, którzy pracują w budżetówce, albo skąd ich babia ma emeryturę jak cały ukraiński przemysł jest #!$%@?.

Czyli ruscy nie maja nic wspólnego z tą wojną i z putinem?


@jozef-dzierzynski: Pewnie, że nie. Nie ma dowodu, że w ogóle wiedzą o wojnie i o Putinie.
Pobierz JPRW - @ketiow: Tak, bo to pole pszenicy to obrabia jeden oligarcha na ursusie. Spyta...
źródło: im-507568
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ketiow: No jesteś głupi jak but, to już ustaliliśmy. Powiedz mi, jak jutro Zełenski znacjonalizuje koncerny rolne to import zboża przestanie być problemem, bo już nie będzie należeć do oligarchów czy jednak nie przestanie? Już mózgownicą i przeprowadź taką analizę.
@JPRW: no a ty chyba jestes tym bogatszym Ukraincem co siedzi w Polsce a reszta musi ginac za kraj :( Ja to chociaz staram się im pomagac a nie robic z siebie znawcy jak ty xDD
a nie robic z siebie znawcy jak ty


@ketiow: To akurat nawet dobrze o tobie świadczy. Jak się jest ignorantem to trzeba się zachowywać jak ignorant właśnie, a nie udawać, że się ma jakiekolwiek pojęcie o czym się pisze.