Wpis z mikrobloga

Na czym zarabia #whatsapp? Kiedyś mieli wprowadzić jakiś abonament za grosze, ale od kilku lat używam go i nigdy nic nie płaciłem. A jakoś muszą zarabiać bo wątpię że serwery, programiści i cała infrastruktura nie jest darmowa.

Czyżby zbierane dane są sprzedawane w różnych niecnych celach i w takiej ilości, że zapewniają dochód?

#pytanie #it #biznes
  • 11
  • Odpowiedz
Czyżby zbierane dane są sprzedawane w różnych niecnych celach i w takiej ilości, że zapewniają dochód?


@zerthimon: NIe znam sie ale sie wypowiem. Kumpel pracuje w duzym miedzynarodowym korpo bankowym, Jak sie zaczal covid to mieli powiedziane ze maja sie dogadywac na whatsuppie kto kiedy bedzie w biurze a kto zdalnie. Ale jak facebook przejal WA to przysla rekomendacja - nie uzywac WA i przesiac sie na xxx (nie bede reklamy
  • Odpowiedz
co taki agresywny? przesiedli się na messengera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@The_last_perfect_man: Agresywny? LOL to zes mnie jeszcze agresywnego nie widzial :P Ja tyko staram sie trzymac faktow.

A fakty sa takie ze ja nigdy nie mailem messengera. I zawsze wsio szlo po WA. No ale ze kumpel nie ma prywatnego telefonu bo ma sluzbowy a zakazali im WA na sluzbowych to trza bylo zmienic platforme do
  • Odpowiedz