Wpis z mikrobloga

Potrzeba nam zmiany wzorca męskości xDDDDD. Incele w większości wcale nie ruchają dlatego że kobieca hipergamia została puszczona w samopas i #!$%@?ła poza wszelkie dopuszczalne normy, tylko dlatego że młodzi faceci mają przed oczami toksyczny obraz mężczyzny który musi być zaradny i dominujący.
To tyle jeśli chodzi o kwestie tego co feminizm może zaoferować samotnym mężczyznom.
#przegryw
Glock17 - Potrzeba nam zmiany wzorca męskości xDDDDD. Incele w większości wcale nie r...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Glock17: pomijając to, co napisałeś, to one mówią o jakiejś zmianie wzorców, jakby rzeczywiście dałoby się je modyfikować. Niby jak to zrobić? Przecież nie da się sprawić, żeby dziewczyny zaczęły lecieć na brzydkich, niskich i niedynamicznych facetów jakąś zmianą wzorców. To jest zakorzenione ewolucyjnie i pierwotnie (szukanie dobrych genów dla potomstwa i faceta pewnego siebie, a nawet agresywnego, żeby ich bronili przed „mamutami” i zagrożeniami z zewnątrz) i nie da
  • Odpowiedz
  • 1
@Glock17 A czego oczekujesz od feministek? Wiadomo przegrywy to wina męskiego światopoglądu i mężczyzn i #!$%@? xD.
To prawda, ale jeśli chodzi o wzorce czy patriarchat jest też w tym trochę racji, z tym, że to uderza w mężczyzn, bo kobiety niezależnie czy będą żyły w patriarchacie czy jak obecnie w matriarchacie to i tak kobiety mają lepiej. Tak samo jak posłuchasz o roli kobiet w społeczeństwie według konserwatystów czy feministek to
  • Odpowiedz
to one mówią o jakiejś zmianie wzorców, jakby rzeczywiście dałoby się je modyfikować. Niby jak to zrobić? Przecież nie da się sprawić, żeby dziewczyny zaczęły lecieć na brzydkich, niskich i niedynamicznych facetów jakąś zmianą wzorców.


@soyunmago: Oczywiście że się da pierwszy lepszy przykład jak to jest że modelki bielizn, w filmach i tak dalej pokazywane są normalne kobiety. A mężczyzn nie ma nigdy normalnych przeciętnych ? Są ukazywanie jedynie super wysportowani,
  • Odpowiedz
  • 4
@2mack: nie wiem czy celowa manipulacja bo obejrzałem to tylko raz i podczas oglądania 95% mocy obliczeniowej mojego móżdżku skupiało się na usuwaniu z pamięci tej krindżowej scenki z aktorem. Zresztą nie ma to znaczenia czy to rada dla inceli czy całego społeczeństwa, bo w obu przypadkach gówno by to dało. Ludzie zawsze będą gardzić słabymi mężczyznami i respektować agresorów przez względy ewolucyjne.
  • Odpowiedz
@Glock17: im bardziej w mediach podnoszone są problemy mężczyzn tym bardziej widzę defensywę różnymi zmyslnymi artykułami, reportażami że to jednak mężczyźni są be. Niemniej jednak jestem zadowolony, bo jeszcze kilka lat temu to był temat marginalny, wręcz wyśmiewany a przy okazji tych wyborów zaczyna raczkować. Mam nadzieję że na następne to już będzie realnie dostrzegany problem.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam nadzieję że na następne to już będzie realnie dostrzegany problem.


@silnikAtrakcyjny: co z tego że dostrzegany jak na ten problem nie ma dobrego rozwiązania. Jest za dużo facetów w porównaniu do liczby kobiet bo tych zawsze rodzi się więcej. Zawsze było tak że gdy w populacji liczebnie zaczynali przeważać mężczyźni to wybuchała wojna, bo szkoda nie wykorzystać takich zasobów ludzkich, a ci którzy przeżyli i zdrowi wracali do cywila mogli
  • Odpowiedz
@lentilek: tak, tylko że to programowanie, o którym piszesz, nie stoi w sprzeczności z podświadomymi instynktami i w uproszczeniu z naturą. Ten pierwszy podany przez Ciebie przykład wręcz pomaga realizować i promować jej darwinistyczne mechanizmy (to bowiem kobiety wybierają, z kim chcą i komu pozwolą uprawiać ze sobą seks i selekcjonują oraz klasyfikują nas podświadomie, posługując się kryterium dobrych genów; im lepsze geny partnera, z którym współżyją, tym lepiej), ten drugi
  • Odpowiedz
żeby dziewczyny zaczęły lecieć na brzydkich, niskich i niedynamicznych facetów jakąś zmianą wzorców. To jest zakorzenione ewolucyjnie i pierwotnie (szukanie dobrych genów dla potomstwa i faceta pewnego siebie, a nawet agresywnego, żeby ich bronili przed „mamutami” i zagrożeniami z zewnątrz) i nie da rady tego wyplenić, bo to tkwi głęboko w podświadomości, mimo że mamutów już dawno nie ma.


@soyunmago:

Więc tak. Mamy chłopów co są
1. ładni - zazwyczaj chodzi
  • Odpowiedz