Wpis z mikrobloga

Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na starość, gdy Konfiarze mają okajzę wejść do rzadu, dowiaduje sie, że w sumie na darmo latami wspierał ten ruch, jak dziś wycofali się ze wszystkich ich główny postulatów.

Wiecie co Korwiniści warty był wasz głos te wszystkie lata? Około 6 zł, bo plus minsu tyle Korwin miał za jeden głos z subwencji.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #wybory
Neobychno - Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na...

źródło: Screenshot 2023-09-18 at 13-11-54 Home _ X

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
teraz też każdy rozsądny człowiek na nich zagłosuje


@Latarenko: Jak ktoś zagłosuje na partie która mówiła "zlikwidujemy PIT" i przycisnięci do ściany powiedzieli "a to był tylko taki żarcik, taki memik, tehehe" to nie jest to rozsądna osoba.
  • Odpowiedz
Konfederacja nie postuluje wychodzenia na rympał z UE

@Neobychno: oni chcą wyjść bardzo metodycznie, prosto pod but JE Putina - tak jak Pan Korwin i Bran marzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na starość, gdy Konfiarze mają okajzę wejść do rzadu, dowiaduje sie, że w sumie na darmo latami wspierał ten ruch, jak dziś wycofali się ze wszystkich ich główny postulatów.

@Neobychno: Jak zwykle kłamiesz. Niby kiedy ich głównymi postulatami były likwidacja systemu emerytalnego, likwidacja podatków albo wyjście z UE? Jak ty w ogóle sobie wyobrażasz funkcjonowanie państwa bez podatków?
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon:

Niby kiedy ich głównymi postulatami były likwidacja systemu emerytalnego, likwidacja podatków albo wyjście z UE?


Zawsze? :D Przecież emerytury doprowadziły do tego, że teraz dzieci sie nie rodzą. Kiedyś nie było emerytur i była normalność! Podatki to kradzież a z Ue trzeba zrobić burdel.

Jak ty w ogóle sobie wyobrażasz funkcjonowanie państwa bez podatków?


Ja nie wyobrażam, ale cytuję z pamięci odpowiedz JKM, gdy ktoś mu zadawł takie pytanie "NIe
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Uuu... Powiadasz, że potrafisz czytać programy wyborcze, które z założenia są tylko laurką i mają być hucznymi sloganami, coby słowo się niosło, a także żeby ludzie swoim oburzeniem chcieli je propagować dalej? Brawo, spełniłeś swoje zadanie. Dobry i posłuszny chopek z Ciebie. Wydawało mi się, że polskojęzyczni niemcy są nieco mądrzejsi. No nic, kolejna nauczka, by nie wieszać poprzeczki wszystkim ludziom na tym samej wysokości. Zatem wyłożę Ci kilka faktów,
jarjarbinks - @SmugglerFan: Uuu... Powiadasz, że potrafisz czytać programy wyborcze, ...
  • Odpowiedz
@jarjarbinks: a projekty ustaw to już nie są huczne slogany? To może daj linka do 100 ustaw mentzena (jak uda ci się je gdzieś znaleźć)? Czy one już się też nie liczą i ja jestem głupi, bo myslalem że one sa na serio?
  • Odpowiedz
Pod każdym z tych hasełek kryje się głębsza sentencja, które to sentencje Mentzen chętnie rozwija podczas wywiadów.


@jarjarbinks: czemu nie mogą tego rozwinąć w programie wyborczym? Przecież inni konfiarze piszą, że go nieważne co mówią członkowie partii w mediach, a liczy sie program wyborczy
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Oczywiście, że dam Ci linka do 100 Ustaw Mentzena, proszę Cię uprzejmie:

100 projektów ustaw - tekst
100 projektów ustaw - wideo

Chyba, że pytasz o hosting, na ktorym one były. To fakt, nie ma ich już, bo powstało konto na githubie, które nazywa się ProjektyUstaw i tam, jak sama nazwa mówi, będą (i są aktualnie) zamieszczane projekty ustaw.

DISCLAIMER! Mentzen mówi, że 100 Ustaw Mentzena to nie są ustawy
  • Odpowiedz
Oczywiście, że dam Ci linka do 100 Ustaw Mentzena, proszę Cię uprzejmie:


@jarjarbinks: to jest tylko spis. gdzie zawartosc tych ustaw?

Chyba, że pytasz o hosting, na ktorym one były. To fakt, nie ma ich już, bo powstało konto na githubie, które nazywa się ProjektyUstaw i tam, jak sama nazwa mówi, będą (i są aktualnie) zamieszczane projekty ustaw.

a co z tamtymi 100?

Mentzen mówi, że 100 Ustaw Mentzena to nie
  • Odpowiedz
mówi, że on nawet nie chce próbować docierać do ludzi, na których musiałby marnować zbyt wiele energii i zasobów. Po co ma próbować przekonywać Ciebie czy jakąś babcię, którzy widzicie świat 0-1, skoro może docierać do ludzi młodych, do ludzi przedsiębiorczych oraz do ludzi, którzy mogą być Jego potencjalnym elektoratem w przyszłości?


@jarjarbinks: typowy #frajerzyzmlm xd
  • Odpowiedz