Wpis z mikrobloga

Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na starość, gdy Konfiarze mają okajzę wejść do rzadu, dowiaduje sie, że w sumie na darmo latami wspierał ten ruch, jak dziś wycofali się ze wszystkich ich główny postulatów.

Wiecie co Korwiniści warty był wasz głos te wszystkie lata? Około 6 zł, bo plus minsu tyle Korwin miał za jeden głos z subwencji.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #wybory
Pobierz Neobychno - Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na...
źródło: Screenshot 2023-09-18 at 13-11-54 Home _ X
  • 16
Konfederacja nie postuluje wychodzenia na rympał z UE

@Neobychno: oni chcą wyjść bardzo metodycznie, prosto pod but JE Putina - tak jak Pan Korwin i Bran marzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli co, typowy Kuc karmiony korwinizmami i wierzacy w nie ja w Boga, na starość, gdy Konfiarze mają okajzę wejść do rzadu, dowiaduje sie, że w sumie na darmo latami wspierał ten ruch, jak dziś wycofali się ze wszystkich ich główny postulatów.

@Neobychno: Jak zwykle kłamiesz. Niby kiedy ich głównymi postulatami były likwidacja systemu emerytalnego, likwidacja podatków albo wyjście z UE? Jak ty w ogóle sobie wyobrażasz funkcjonowanie państwa bez podatków?
@ibilon:

Niby kiedy ich głównymi postulatami były likwidacja systemu emerytalnego, likwidacja podatków albo wyjście z UE?


Zawsze? :D Przecież emerytury doprowadziły do tego, że teraz dzieci sie nie rodzą. Kiedyś nie było emerytur i była normalność! Podatki to kradzież a z Ue trzeba zrobić burdel.

Jak ty w ogóle sobie wyobrażasz funkcjonowanie państwa bez podatków?


Ja nie wyobrażam, ale cytuję z pamięci odpowiedz JKM, gdy ktoś mu zadawł takie pytanie "NIe
@SmugglerFan: Uuu... Powiadasz, że potrafisz czytać programy wyborcze, które z założenia są tylko laurką i mają być hucznymi sloganami, coby słowo się niosło, a także żeby ludzie swoim oburzeniem chcieli je propagować dalej? Brawo, spełniłeś swoje zadanie. Dobry i posłuszny chopek z Ciebie. Wydawało mi się, że polskojęzyczni niemcy są nieco mądrzejsi. No nic, kolejna nauczka, by nie wieszać poprzeczki wszystkim ludziom na tym samej wysokości. Zatem wyłożę Ci kilka faktów,
jarjarbinks - @SmugglerFan: Uuu... Powiadasz, że potrafisz czytać programy wyborcze, ...
@jarjarbinks: a projekty ustaw to już nie są huczne slogany? To może daj linka do 100 ustaw mentzena (jak uda ci się je gdzieś znaleźć)? Czy one już się też nie liczą i ja jestem głupi, bo myslalem że one sa na serio?
Pod każdym z tych hasełek kryje się głębsza sentencja, które to sentencje Mentzen chętnie rozwija podczas wywiadów.


@jarjarbinks: czemu nie mogą tego rozwinąć w programie wyborczym? Przecież inni konfiarze piszą, że go nieważne co mówią członkowie partii w mediach, a liczy sie program wyborczy
@SmugglerFan: Oczywiście, że dam Ci linka do 100 Ustaw Mentzena, proszę Cię uprzejmie:

100 projektów ustaw - tekst
100 projektów ustaw - wideo

Chyba, że pytasz o hosting, na ktorym one były. To fakt, nie ma ich już, bo powstało konto na githubie, które nazywa się ProjektyUstaw i tam, jak sama nazwa mówi, będą (i są aktualnie) zamieszczane projekty ustaw.

DISCLAIMER! Mentzen mówi, że 100 Ustaw Mentzena to nie są ustawy
Oczywiście, że dam Ci linka do 100 Ustaw Mentzena, proszę Cię uprzejmie:


@jarjarbinks: to jest tylko spis. gdzie zawartosc tych ustaw?

Chyba, że pytasz o hosting, na ktorym one były. To fakt, nie ma ich już, bo powstało konto na githubie, które nazywa się ProjektyUstaw i tam, jak sama nazwa mówi, będą (i są aktualnie) zamieszczane projekty ustaw.

a co z tamtymi 100?

Mentzen mówi, że 100 Ustaw Mentzena to nie
mówi, że on nawet nie chce próbować docierać do ludzi, na których musiałby marnować zbyt wiele energii i zasobów. Po co ma próbować przekonywać Ciebie czy jakąś babcię, którzy widzicie świat 0-1, skoro może docierać do ludzi młodych, do ludzi przedsiębiorczych oraz do ludzi, którzy mogą być Jego potencjalnym elektoratem w przyszłości?


@jarjarbinks: typowy #frajerzyzmlm xd