Wpis z mikrobloga

Zginąłem, pośród wszelakich dusz otaczających moją duszę, okalających moją cielesność moją cielesnością, szczęściem wokół mojego pecha... Radością wokół mojego smutku, upalną pogodą wokół mojej burzy myśli, moją gehenną wokół wszechobecnej euforii... Każdemu się udaję, tylko nie mi, mi się nigdy nie uda. Ale w końcu zginę, w końcu zginę w imię tego wszystkiego, taka będzie ma wola, taka wola moich żądz, mojej żądzy, i tylko mojej... Tylko i wyłącznie mojej...
#przegryw
Smiecior - Zginąłem, pośród wszelakich dusz otaczających moją duszę, okalających moją...

źródło: c4424152655b5d04e800e69947f01c95ac6d8b8a7252507a7f077c9867879b83

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Smiecior ale po czym wnosisz, że każdemu się udaje, tylko Tobie nie? Zobacz, żyjesz, pewnie jesteś relatywnie zdrowy. Masz pewnie robotę i miejsce do przekimania się. Też nie chodzi o to byś codziennie kończył maraton bostoński albo kopał studnie w Sudanie. Czasami samo przeżycie dnia to już sukces. Nie wolno się poddawać!
  • Odpowiedz
@Smiecior XD co to za bełkot? Pseudoartystyczne opisywanie swojego #!$%@? XD
Areczku XD Posady wielkich poetów już są obsadzone przez literackich gigachadow.
Dla ciebie jest wypok i użalanie się nad sobą XD
Ale rób to jak człowiek a nie w tym stylu bo to wyglada jakbyś się szykował do jakiejś masakry z użyciem broni ʕʔ potem się dziwic, ze społeczeństwo uważa przegryw za jebnietych xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Notes: Musisz mieć bardziej #!$%@? życie ode mnie że dupa ci pękła tylko dlatego bo opisuje sobie rzeczy tak jak mi się podoba. Masz pewnie ostro #!$%@?. Ale jeszcze może z tego wyjdziesz, powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@BarnabaEzechiel: Po tym że wszystkim moim znajomym, ze szkoły czy też z osiedla się coś tam udaje, powoli ale do przodu, ja gdy próbuje pójść do przodu to cofam się dwa kroki do tyłu. Tak to wygląda. Zdrowy też nie jestem, roboty nie mam bo nie potrafię znaleźć pracy w tym mieście. Ale tak jak mówisz nie poddam się.
  • Odpowiedz
@Notes: nie. Ale nwm po co #!$%@? sie do typa, który po prostu wrzuca swoją poezje (to, jakiego jest poziomu to inna kwestia). #!$%@?ą mnie takie bezmyślne prowokacje
  • Odpowiedz