Wpis z mikrobloga

#blackpill Czy wam też blackpill odebrał smak życia? Dzięki blackpillowi wymaksowalem się mocno(chociaż mógłbym bardziej, może kiedyś w końcu). Wszystko zadziałało zgodnie ze słowem bożym. Tylko czuje jakbym przeszedł GTA. Dopóki pierwszy raz przechodziłem linie fabularna było fascynująco, drugi raz już mi się nie chce. Wchodzę tak o czasem poganiać się z policją.
O ile kiedyś chciałem kontaktów z kobietami tak teraz unikam bo są jak NPC z bardzo ubogą lista interakcji.
Jedyny moment kiedy się odpalam to jak się trafi jakaś idealnie w moim guście, wtedy N A T U R A przejmuje kontrolę nade mną.
Chciałbym znowu połknąć niebieska pigułkę.
Pobierz kochamajfony - #blackpill Czy wam też blackpill odebrał smak życia? Dzięki blackpillo...
źródło: aNw1926_460s
  • 11
@pamareum: Wiadomka, że można poczuć się lepiej na tle polakow, ale to rozrywka dobra raz na jakiś czas.
Natomiast samo odkrycie schematu odbiera smak.
Kiedyś kosz od p0lki to było coś magicznego, spotkanie z najwyższym, a teraz jak widzę zainteresowana moją osobą dupkę to jest takie "ehh, no jest tak jak miało być, zgodnie z blackpillem".
Gdybym był bezmyślnym normikiem świat byłby radośniejszy, bardziej magiczny.
@pamareum

normiki też podświadomie po jakimś czasie zaczynają czaić jak świat wygląda.


Wtedy taka osoba nie jest Normikiem a czymś innym Też kiedyś byłem typowym Normikiem ale zauważyłem że jest to droga do nikąd i przestałem nim być
@pamareum No bo nie każdy ma tak dobre geny jak ty wiadomo dużo z nich jest brzydka z własnej winy bo nie dba o siebie ale tak samo dużo z nich po prostu ma #!$%@? geny i dlatego tak wygląda również uważam że satysfakcje życia powinno się cierpac z innych rzeczy niż wygląd (To znaczy można ale nie porównywać się do innych bardziej brzydkich ludzi)