Wpis z mikrobloga

@kuriozalny_prestydygitator: Hahaha, tak samo pisaliście pod wyciekiem złoDziei Khorinis i ten kto pobrał się nie zawiódł, tutaj też się nie zawiodłem. Ekipa Gothic Sequel cały czas pracuje a nie udaje a pod linkiem są tego efekty, wspaniale ubogacony świat i wysokiej roździelczości zmodyfikowane tekstury.
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: Nie patrzymy na to. Nie musimy rzucać fałszywych obietnic czy zdzierać pieniędzy od ludzi. Mod nie jest tworzony w dużym teamie, więc o rozpad też nie ma co się martwić. Przed finalną wersją jeszcze daleka droga - stąd wyszliśmy z inicjatywą by udostępniać chociaż namiastkę tego, czego można się spodziewać.
  • Odpowiedz
@GothicSequelEntertainment: chodzi mi o udostępnienie tego buildu za pośrednictwem warsztatu. Wydaje mi się, że w ten sposób najłatwiej byście uzyskali testerów i zainteresowanych. No i odpadły by pytania czy to nie wirus. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja sam bez tego spróbuję, gdzie nadsyłać najlepiej feedback?
  • Odpowiedz
@GothicSequelEntertainment: nie chcę sobie psuć wrażeń, jeśli kiedyś zagram dlatego poczekam na pełną wersję. Za drugim podejściem 1 rozdział by mnie nudził. Mimo to powodzenia w testach i dalszej pracy

@Merdarion_PL ze steamem chyba się nie uda. Kwestie legalności. Poza tym to nie mod, a samodzielna gra, która nie wymaga g1 ani g2 do działania, no chyba że już nie pracują na silniku sequela
  • Odpowiedz