Wpis z mikrobloga

@mocarny_knur: Pewnie że zamiast pustych sloganów niektórzy by chcieli wytłumaczenia co jak coś ma działać gdy zlikwidujesz podatki
Np ja bym chciał wiedzieć jak utrzymają drogi gdy zrealizują swój punkt

Projekt Tanie Paliwo radykalnie obniży ceny na stacjach benzynowych! Zredukujemy VAT, akcyzę i opłatę paliwową
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny i to miało tak wyglądać że Mentzen będzie stał na scenie i robił wykład na temat likwidacji zusu dla przedsiębiorców łącznie z datami?

Cytat z chłopaków był tak krindzowy że aż łeb boli, ale kurde, chciałbym zobaczyć Petru jak tłumaczy rolnikom z pslu przez godzinę zasady ekonomii na wiecu wyborczym
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania myślę jednak że elektorat szurow który był na wiecu zna na pamięć ten program bo oni w zasadzie oglądają wszystkie wywiady i nagrania, które robi konfederacja. W zasadzie ograniczają się do sluchania tylko jednej strony. Czemu wielki doktor miałby to tłumaczyć ZUS dla przedsiębiorców po raz 10?
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: No nie ale jak bierzesz udział w debacie. Nie mówie o wejściu na scenę bo to zwykły stand up w wykonaniu Metzena nic więcej. Ale idziesz na debate do radia i tv to spoko jakbyś umiał wytłumaczyć swój główny punkt programu partii czyli likwidacje podatków. Teraz mam vibe Korwin sprywatyzujemy wszystko i każdy będzie miał budkę z hot dogami.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny ojciec mi puścił wywiad z memcenem, chyba dla super expressu i największy doktor dość sprawnie to wytłumaczył, tam nie ma żadnych cudów - biznesmen płaci ZUS albo nie, a pracownikom musi placic.

Szury są zdrowo jebniete, ale trochę mnie to wkurza że zawsze podczas wywiadów wałkuje się jedno i to samo: to jak to zero podatków / jak nie będzie emerytur to starzy umrą z głodu / dlaczego chcecie odebrać
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: No dobrze a pan doktor nie wytłumaczył jak utrzyma publiczne drogi które są z opłaty paliwowej i vatu na paliwo.
Sprywatyzuje? Odda samorządom które ledwo stać na codzienne funkcjonowanie? Nie wiem bo pan doktor nie potrafi tego wytłumaczyć.
Likwidacja podatków każdy będzie płacił albo nie!
Brzmi jak wybory do samorządu w gimbazie
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: a gdzie idzie? No wytłumacz mi.
Bo nie wiem mi się po publicznych drogach eskach jeździ bardzo dobrze. Zostały jednak za coś wybudowane i są budowane nadal i z czegoś są utrzymywane. To nie jest tak że ktoś se postawił drogę i elo jak będzie dziura to załatamy. Tam jest cała infrastruktura która to utrzymuje w należytym porządku
  • Odpowiedz