Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny i to miało tak wyglądać że Mentzen będzie stał na scenie i robił wykład na temat likwidacji zusu dla przedsiębiorców łącznie z datami?

Cytat z chłopaków był tak krindzowy że aż łeb boli, ale kurde, chciałbym zobaczyć Petru jak tłumaczy rolnikom z pslu przez godzinę zasady ekonomii na wiecu wyborczym
@WiesniakzPowolania myślę jednak że elektorat szurow który był na wiecu zna na pamięć ten program bo oni w zasadzie oglądają wszystkie wywiady i nagrania, które robi konfederacja. W zasadzie ograniczają się do sluchania tylko jednej strony. Czemu wielki doktor miałby to tłumaczyć ZUS dla przedsiębiorców po raz 10?
@Kotlet_Rybny ojciec mi puścił wywiad z memcenem, chyba dla super expressu i największy doktor dość sprawnie to wytłumaczył, tam nie ma żadnych cudów - biznesmen płaci ZUS albo nie, a pracownikom musi placic.

Szury są zdrowo jebniete, ale trochę mnie to wkurza że zawsze podczas wywiadów wałkuje się jedno i to samo: to jak to zero podatków / jak nie będzie emerytur to starzy umrą z głodu / dlaczego chcecie odebrać prawa
@mocarny_knur: a gdzie idzie? No wytłumacz mi.
Bo nie wiem mi się po publicznych drogach eskach jeździ bardzo dobrze. Zostały jednak za coś wybudowane i są budowane nadal i z czegoś są utrzymywane. To nie jest tak że ktoś se postawił drogę i elo jak będzie dziura to załatamy. Tam jest cała infrastruktura która to utrzymuje w należytym porządku