Wpis z mikrobloga

Środek wakacji - sondaże dla konfy 15% - Konfiarze: "esssa! Piszcie tak dalej, lecimy na 20%, wywracamy stolik! " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Środek kampanii - sondaże dla konfy 9% - Konfiarze - "damy radę, wykręcimy te 10%"
Dzień wyborów - exit polls konfederacja 6% - Konfiarze "wykop fejs"

Gdyby ktoś pół roku temu powiedział mi, że pisowcy bedą za 40k dolarów, przerzucać do Ameryki nielegalnych Hindusów pod przykrywką ekipy filmowej z Bollywood, a Rysiek Petru dwukrotnie dotkliwie sponiewiera Memcela i zrobi Konfie z dupy jesień średniowiecza, to bym nie uwierzył.

A jednak. Życie pisze najlepsze scenariusze :D

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #wybory #neuropa #rysiekpetru #polityka
SzejdiSlimSzejdi - Środek wakacji - sondaże dla konfy 15% - Konfiarze: "esssa! Piszci...

źródło: Bekazk

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: A ja rzucę hot tejkiem, że oni nigdy tych 15% realnie nie mieli, tylko padli ofiarą dziennikarzyn. Nie chcę nic mówić, ale artykuły "Chłopcy idą po polskę", "Konfederacja z maksymalnym elektoratem na 30%", "Dlaczego konfederacji rośnie?" itd itd wykręcały setki tysięcy wyświetleń i nabijały kabzę redakcjom, teraz coraz bliżej wyborów więc "niespodziewanie" Konfederacja otrzymuje korektę w sondażach.
  • Odpowiedz