Wpis z mikrobloga

wczoraj na tagu #nieruchomosci pojawił sie wpis

Sugerujący że chata pod Krakowem to 1 300 000 zł jest warta

W kontr ofercie podesłałem
chatę w Cyprze i chatę na florydzie
umeblowane, budowane po 2015 roku
i wtej samej cenie

Co wam oferuje polska by kupić chate pod Krakowem i żyć w gorszym standardzie jak w USA czy Cypr?
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikuZplasriku A teraz porównajmy typowe zarobki w USA i Polsce. Mało tego, nieraz mam styczność z ludźmi którzy czasowo przyjeżdżają do Polski że Stanów i są w bardzo ciężkim szoku ile procent z pensji w Polsce oddaje się na rachunki i jedzenie. U nich to kilka procent, resztę można zaoszczędzić lub rozwalić na głupoty, u nas każdy wie.
Co do nieruchomości to w USA dojazd kilkunastu kilometrów w korkach do centrum to
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: Nie porównuj chaty pod Krakowem do chaty na jakimś zadupiu na Cyprze czy Florydzie. Jeśli to ma być chociaż trochę miarodajne to z Polski powinieneś wziąć cenę chaty z jakieś dziury na Podkarpaciu.
  • Odpowiedz
W Miami? Orlando? Czy gdzieś na jakimś zadupiu? Bo bez sensu porównywać jabłka do gruszek, w Polsce też masz tanie domy w małych miasteczkach i na wsiach.


@damienbudzik: na jakims zadupiu. Trawa u sasiada zawsze bardziej zielona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam 2 nierychy i za jedna mysle coś kupić ale chciałem pokazać tym pytaniem do jakiego absurdu doszło że ludzie podswiadomie myslą że mozliwość zaciągniecia kredytu na 1 300 000 jest tym oczym mażyli i bedą to spłacać w tak absurdalnej gospodarce.

Bo place mamy jedne z najniższych a mieszkania jedne z najdroższych
_ w skrócie myślowym nikt z was nie dał alternatywy . Ok 1 300 000 za gotówke, to wsumie
  • Odpowiedz