Wpis z mikrobloga

Mój amerykański gruz jest z 2001 roku. A co jeszcze powstało w 2001 roku?

GTA 3

Musiałem, no po prostu musiałem se zgrać radio z gta 3 na płytkę do tego auta. Teraz jadę przez miasto po bułki i dudni RiseFM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW @SonyKrokiet zrobił merytoryczny wpis o historii Dodge/Plymouth/Chrysler Neona o technikaliach i ciekawostkach tego mefedronu na kółkach
https://recenzex.pl/?p=2110

#motoryzacja #gta #pokazauto #muzyka
SzubiDubiDu - Mój amerykański gruz jest z 2001 roku. A co jeszcze powstało w 2001 rok...

źródło: 20230916_114651

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: GTA III pierwsza część GTA w którą grałem i kupiłem <3 Wiadomo #nostalgia Ogólnie może bardzo niepopularna opinia, ale uważam, że III i Vice City które do III miało być dodatkiem to dwie najlepsze części GTA nawet pomimo zacofania technologicznego na czasy obecne.
Cztero0404 - @SzubiDubiDu: GTA III pierwsza część GTA w którą grałem i kupiłem <3 Wia...
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: akurat ogrywam od nowa GTA 3 i jest lepsze niż zapamiętałem. Wszystko co prawda jest kanciaste ale zauważyłem, że sporo misji daje o wiele większą dowolność w przechodzeniu misji. Czasami przypomina to prawdziwe immersive sim.

Przykładowo w misji Sayonara Salvadore domyślnym sposobem zabicia Salvadore jest wejść na dach i zdjąć go snajperką po wyjściu. Co nie zmienia faktu, że przeszedłem tą misję robiąc z kilku aut blokadę na drodze i
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Mnie na przykład w GTA V rozwaliło totalnie kiedy pierwszy raz w to grałem, że możesz nie przejść misji i przejść dalej, pominąć to. Oni zabili w ten sposób totalnie smak zdobywania, ja z tego co pamiętam używałem do misji o której piszesz bodajże granatnika
  • Odpowiedz
  • 1
@krzysztof2033: planuję zrobić wielki wpis po roku użytkowania ale brakuje mi kilku miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mechanicznie naprawdę nie jest źle, wnętrze trochę się rozpada ale to na zasadzie: uchwyty boczków drzwi latają luźno bo śruby trzymajace się wyrobiły więc mają luz ale nie wypadają, da się rękami wyrwać deskę środkową xD ale też łatwo ją wsadzić.

Najgorsza rzecz to zrobić rozrząd bo trzeba silnik podnosić
  • Odpowiedz