Wpis z mikrobloga

@Wezwoguleicstont: zapłaciłeś firmie zewnętrznej? Czy robiłeś sam reklamę? Efekty zazwyczaj nie są widoczne po 1 miesiącu to ciągły proces optymalizacji i zazwyczaj duże agencję tylko ustawiają i mają w dupie dlatego też polecam brać firmę jednoosobowa
  • Odpowiedz
a co to za biznesik wariacie


@Hissis: Własna marka odzieżowa, polski produkt w 100%ach

zapłaciłeś firmie zewnętrznej? Czy robiłeś sam reklamę? Efekty zazwyczaj nie są widoczne po 1 miesiącu to ciągły proces optymalizacji i zazwyczaj duże agencję tylko ustawiają i mają w dupie dlatego też polecam brać firmę
  • Odpowiedz
@an2one: Z tego co widziałem podczas konfiguracji, to musisz mieć konto firmowe na Instagramie i połączone z tym konto na Facebooku. Wtedy wchodzisz do "Meta Buisness Suite", zakładka menadżer reklam i działasz.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Polecam ustawić kilka reklam na małe kwoty I długi okres. Zobacz co najlepiej się klika i dopiero wtedy ładować kasę.
Na Google ustawiłem reklamę, która po miesiącu dopiero zaczęła mi przynosić regularne kliknięcia.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: reklamy targetuje się jakimiś śmiesznymi kwotami rzędu 20zl, żeby zobaczyć na których grupach docelowych najlepiej konwertuje i które kończą się sprzedażą. Później to się optymalizuje np. geolokalizacja pod jak najniższy CPC, tak aby najwiekszy zwrot był z tego. Może być tak ze sprzedaż jednej bluzy w Lublinie kosztuje Cię 30zl, a w Szczecinie 2zl - czemu? #!$%@? wie xD

Reklama to jak próba wyciśniecia jak najwiecej soku z cytryny,
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont reklama to jedno, a UX na twojej stronie, to drugie. Temat bardzo szeroki. Ja mam sklep na Wordpress. Mega polecam, bo ilość wiedzy i rozwiązań dostępnych za darmo jest ogromna. No i do tego rank math z AI, który robi seo prawie ze za ciebie (nr 1 na konkretne frazy w google here). Do tego Canva od grafik i mozna zaczynać naprawdę ogromny biznes. Jeśli chodzi o fba i ig
  • Odpowiedz