Wpis z mikrobloga

Kobiety które nie są dziewicami nie nadają się do poważnego związku. Nie żal mi tych naiwniaków co biorą po kimś, a potem jęczą, że zostali zdradzeni i oszukani. Po co się było tak starać i pracować dla kobiety, którą inni brali ot tak, na pierwszej randce i za darmo kiedy była młoda? Jelenia którego będzie można w przyszłości wykorzystywać szukają takie którym zaczął już tykać zegar biologiczny i chcą się ustawić na przyszłość, a nie mają wiele czasu. Taki mężczyzna jest im potrzebny tak długo dopóki grzecznie pracuje i spełnia finansowe zachcianki albo nie pojawi się okazja do wydojenia go. O kobietę, która nie jest dziewicą w ogóle nie warto się starać, bo już nigdy nie będzie się dla niej tym pierwszym, jedynie numerem rezerwowym. Kto twierdzi, że nie przeszkadza mu to że jego kobietę ktoś zapinał zwyczajnie oszukuje sam siebie, a w duchu cierpi. Wstyd mieć taką partnerkę i nie ma w tym nic złego i dziwnego, przecież one też was się wstydziły kiedy były jeszcze młode, ładne i czyste, gardziły i odrzucały, chełpiąc się, że wydymał je kolejny chad, erasmus, czy badboy. Zresztą co to za przyjemność latać i skakać jak kundelek przez dwa miesiące wokół maciory, żeby z łaski móc dostąpić seksu z rozjechanym próchnem? Wariactwo i głupota, z tych związków nie ma żadnego pożytku, maciora się zestarzeje, wspomnienia zatrą. Puenta tego jest taka, że prawdziwe szczęście jest w nas i nie potrzebujemy szmatek i ich udawanej miłości nie ważne kto jak wygląda i ile zarabia. Nie ma dzieci nie ma kolejnych trupów.

#przegryw #zwiazki

Źródło: https://wykop.pl/link/4715485/falszywe-konto-i-600-par-na-tinderze-projekt-klaudiusz-podbil-wykop/komentarz/61507101/kobiety-ktore-nie-sa-dziewicami-nie-nadaja-sie-do-powaznego-zwiazku-nie-zal-mi-t
  • 7
@Nie_bede_mial_zony Mógłbym się pod wszystkim tym podpisać, poza jakąś bzdurą o dziewictwie. Jak baba coś potrafi, to nawet lepiej, ale faktycznie, jak ją zapinało całe stado i teraz szuka frajera, który wychowa "bąbelka", albo znałem jakąś wcześniej i miała mnie w dupie to ja ją też.