Wpis z mikrobloga

@dqdq1: Berkowicz porusza się pojazdem marki volkswagen, mając tyle marek dostępnych na rynku wybrał tą z genezą narodowo-socjalistyczną. Nie mniej jednak w swoim #hot16challenge powiedział, że socjalizm ma głęboko w dupie, zatem co miał na myśli w takim wypadku?
  • Odpowiedz
@dqdq1:

czytałem program konfederacji:

nie chcemy żydów

nie chcemy homoseksualistów

itd.


Ostatnio wrzucałem jako osobny wpis ale tu też pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedzę w swoim prywatnym radiowozie wstrzykując sobie heroinę w ramię. Czytam gazetę podsumowującą siedem lat rządów Korwina gdy nagle słyszę głośny sygnał. Wrzucam złotówkę żeby aktywować policyjne radio. Odezwał się szef mojej jednostki
- Okropna sprawa, jedna z najgorszych jakie mogły się stać
GrimesZbrodniarz - @dqdq1: 
 czytałem program konfederacji:
 nie chcemy żydów
 nie ch...

źródło: maxresdefault (7)

Pobierz
  • Odpowiedz
@mvmxks: kolejny który historię dojścia do władzy Hitlera zna co najwyżej z memów...
Hitler dosłownie #!$%@?ł ludzi ze skrzydła socjalistycznego od razu po przejęciu władzy bo socjaliści potrzebni mu byli tylko do zdobycia głosów. Ani myślał realizować jakichkolwiek socjalistycznych postulatów.
  • Odpowiedz
Ani myślał realizować jakichkolwiek socjalistycznych postulatów.


@ReeceWithouterpoon: Dlatego jego partia nazywała się narodowo-socjalistyczną, prowadził on politykę kontroli społecznej, centralnego zarządzania środkami produkcji przez upaństwowienie dużych firm, wprowadził podział zysków dużych przedsiębiorstw, nałożył wysokie podatki od najbogatszych, wprowadził system darmowej edukacji i opieki zdrowotnej, jego partia żądała konfiskaty bez odszkodowania wszystkich posiadłości ziemskich, które miały być wykorzystane dla celów publicznych, postulował prawo do pracy dla wszystkich obywateli oraz stworzenie programu publicznych prac
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Cel w tej dyskusji nie ma znaczenia. Ważne, że środki były socjalistyczne. Np. obecnie Jarek może mieć taki cel, że zostanie królem Polski, ale do osiągnięcia tego celu używa ideologii konserwatywnego etatyzmu z elementami socjalizmu. Nie ma dla nas znaczenia, na tę chwilę, czy zostanie kiedyś tym królem tylko to, że żyjemy obecnie w państwie etatystycznym. Socjalizm ma kilkadziesiąt odmian i narodowy socjalizm jest jedną z tych odmian. Nie jest
  • Odpowiedz