Wpis z mikrobloga

Depresja to ciężka i straszna choroba. Zauważyłem jednak, że tego typu zaburzenia ma większość fanatycznie wojujących z Konfederacją ludzi obecnych na Wykopie czy Twitterze. Czy walka z tą partią to skutek takich zaburzeń?

Moim zdaniem ci ludzie powinni być odcinani od tematów politycznych, bo to tylko potęguje ich frustrację i inne problemy.

#neuropa #bekazlewactwa #polityka #konfederacja
USSCallisto - Depresja to ciężka i straszna choroba. Zauważyłem jednak, że tego typu ...

źródło: 9C127EB4-6E49-4F58-9E80-100B0D264CDB

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Moim zdaniem ci ludzie powinni być odcinani od tematów politycznych, bo to tylko potęguje ich frustrację i inne problemy


@USSCallisto: wszystkich użytkowników tagu neuropa chcesz odcinać? Przecież stracą biedactwa wówczas sens istnienia.
  • Odpowiedz
  • 4
@PonuryKos123: może wezmą się do roboty, wypełzną z piwnic do ludzi, pójdą pobiegać, jeb** Falubaz i zmądrzeją, albo się nieco ustabilizują, jak zobaczą normalnych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak pójdą do pracy to może odlewaczeją.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: próbuję przezwyciężyć instynkty wbudowane mi przez naturę. To nie jest wybór prosty kolor ubrania. Każdy o tym wie przecież i nie zawsze chcieć to móc. Mało kto jest wystarczająco odważny. Ostatecznie wystarczy zaczekać i umrze się jak każdy.
  • Odpowiedz