Wpis z mikrobloga

siema wypłacał ktos srodki ulokowane w PPK Pocztylion? Po żmudnym szukaniu informacji jak wyplacic pieniądze z ppk dotarłem do informacji, ze mam je ulokowane w ppk pocztylion i znalazlem formularz, ktory musze wypelnic. Jest tutaj informacja, że wniosek musze wyslac na wskazany adres. To oznacza, ze musze wyslac list z formularzem i podac wskazany adres (punkt 5) czy jest opcja to jakos elektornicznie zalatwic?

#ppk
kubarg - siema wypłacał ktos srodki ulokowane w PPK Pocztylion? Po żmudnym szukaniu i...

źródło: Screenshot 2023-09-15 at 10.58.32

Pobierz
  • 5
@vinmcqueen: kto pyta nie błądzi, dziękuje bardzo za pomoc! Nie chcialo mi sie wierzyć, że pieniądze moge wypłącić tylko przez wysłanie listu do nich. Jednak nie miałem pojecia, ze mozna sie zalogowac do tego systemu pocztylion i z ich poziomu zlecic wyplate. Przy automatycznym zapisie do PPK dostałem od pocztylionu pdfa z instrukcją tam jest informacja, że mam znalezc formularz F6. W tym formularzu jest informacja, ktora umiescilem we wpisie czyli
kubarg - @vinmcqueen: kto pyta nie błądzi, dziękuje bardzo za pomoc! Nie chcialo mi s...

źródło: Screenshot 2023-09-15 at 11.49.41

Pobierz